PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31387}

Tylko jeden

The One
6,6 27 189
ocen
6,6 10 1 27189
4,7 3
oceny krytyków
Tylko jeden
powrót do forum filmu Tylko jeden

Naprawde warto

użytkownik usunięty

Byłam na tym filmie wczoraj i wiecie co mnie zaskoczylo???
Otóz niewielka ilość kopii tego filmu jest w Warszawie to po pierwsze, a po drugie to przecież jest to film premierowy, więc dlaczego jest wyświetlany w najmniejszych salach???
Jak dla mnie film jset fuper i z chęcią pójdę na niego jeszcze raz.

ocenił(a) film na 7

to proste
Nie kazdy film premiwerowy jest wyswietlany w najwiekszych salach. Wlasciciele kin wzoruja sie na statystykach z innych krajow (glownie USA) i wtedy na ich podstawie probuja ocenic jak film beidze sie sprzedawal u nas - jesli widza, ze to tylko bijatyka z duza iloscia efaktow i nie przyciagnie tlumow to wrzucaja to do malych sal, zas jesli to przeboj jak LOTR, czy spiderman (to drugie to nie przeboj ale i tak wiele osob na to poslo) to od razu leci do najwiekszych sal....

ocenił(a) film na 7

to proste
Nie kazdy film premiwerowy jest wyswietlany w najwiekszych salach. Wlasciciele kin wzoruja sie na statystykach z innych krajow (glownie USA) i wtedy na ich podstawie probuja ocenic jak film beidze sie sprzedawal u nas - jesli widza, ze to tylko bijatyka z duza iloscia efaktow i nie przyciagnie tlumow to wrzucaja to do malych sal, zas jesli to przeboj jak LOTR, czy spiderman (to drugie to nie przeboj ale i tak wiele osob na to poslo) to od razu leci do najwiekszych sal....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones