PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=584748}

Tytuł do praw

Freeheld
7,0 6 134
oceny
7,0 10 1 6134
Tytuł do praw
powrót do forum filmu Tytuł do praw

Zwiastun

użytkownik usunięty

W internecie pojawił się pierwszy zwiastun http://teaser-trailer.com/movie/freeheld/

Zapowiada się naprawdę świetnie, wygląda na to, że Julianne Moore zaserwuje nam kolejną znakomitą kreacje, oj chyba znowu posypią się dla niej nagrody. :)

A tak BTW. to będzie już szósta rola Julianne Moore w której wciela się w lesbijkę. ;)

użytkownik usunięty
sebatx1

Szykuje się naprawdę dobry film, obsada moim zdaniem rewelacyjna, jest na co czekać. Już sam zwiastun wyciska łzy.

Też to zauważyłam. Chyba podobają jej się takie damsko-damskie klimaty i świetnie się w nich sprawdza, a i fani (a właściwie fanki) nie narzekają z tego powodu ;)

sebatx1

Oglądam wszystkie filmy z Moore jak leci i nawet nie zdawałem sobie z tego sprawy. Próbuję się doliczyć tych sześciu filmów i jakoś mi nie wychodzi. A Single Man i The Kids Are All right. Podejrzewam że policzyłeś The Hours i Chloe (polemizowałbym w obu przypadkach). Jaki film pominąłem?

soxterix

Nie popisałem się zbytnio, bo niestety zupełnie zapomniałem odpisać. No ale jak to mówią, lepiej późno niż wcale.

Nie wyraziłem się zbyt jasno i to był mój błąd. Użyłem po prostu skrótu myślowego, nie chodziło mi tylko i wyłącznie o te role Julianne Moore w których gra ona jawne i zadeklarowane lesbijki, ale chodziło mi ogólnie o wszystkie jej role w których przejawia homoseksualne zachowania. A oprócz filmów które wymieniłeś The Kids Are All Right, The Hours i Chloe, miała też drobny epizod łóżkowy w Mapach Gwiazd oraz w filmie Prywatne życie Pippy Lee miała małą rolę, która była może i niejednoznacznie homoseksualna, ale moim zdaniem wiele w filmie wskazuje na to, że tę rolę należy właśnie tak odebrać.

Zastanawia mnie natomiast dlaczego wymieniłeś tytuł A Single Man? Film widziałem już jakiś czas temu, więc może pamięć mnie już zawodzi, ale jakoś nie mogę sobie przypomnieć, żeby postać grana przez Julianne Moore wykazywała jakiekolwiek przejawy homoseksualizmu. Wymieniłeś ten tytuł przez pomyłkę, czy to ja źle pamiętam?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones