PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32300}
5,8 2 575
ocen
5,8 10 1 2575
Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń
powrót do forum filmu Tytus, Romek i A'Tomek wśród złodziei marzeń

łot de fak ?

ocenił(a) film na 7

Taka niska średnia ?
Co tu za jakieś bezguścia oceniają ?
Bo nie ma nic wspólnego z komiksem ? Co za Bullshit.Bajka jest spoko a ta ocena to jakaś
porażka.

JackRobertkokos

Co to w ogóle za ludzie? Bajka jest bardzo w porządku, szczególnie jak na Polską. ;)

ocenił(a) film na 3
JackRobertkokos

sam sobie odpowiedziałeś. Bo nie ma nic wspólnego z komiksem (poza bohaterami). Jakby to się nazywało inaczej - kij tam. Ale nazywa się jak się nazywa no i cóż...

jakby zamiast tytusa romka i atomka dać aterixa obelixa i panoramiksa to też ludzie by się pluli, mimo że problematyka bajki by została ta sama. Proste?

Tak, to jest proste, ale trzeba chwilę pomyśleć a nie wyzywać od bezguści ;0

ocenił(a) film na 7
MegaSzczota

Ale sama bajka jest ciekawa i dobrze zrobiona więc nie wiem o co te wielkie halo.W komiksie tyle się działo,że w bajce by tego wszystkiego nie uchwycili więc wymyślili własną fabułę co dla mnie wyszło na plus.

ocenił(a) film na 3
JackRobertkokos

halo jest o to, że bajka nie ma za wiele wspólnego z komiksem ;)) To, że bajka sama w sobie jest spoko niewiele zmienia. Tytus jest komiksem niemalże uniwersalnym i bez granic wiekowych. Ten film natomiast jest wyłącznie dla dzieci, to dziecinne dzieło z dziecinnym problemem który nigdy by nie padł w oryginale.

W tytusie walczono z mafią, dilerami narkotyków, bandytami, krasnoludkami itp... ale nie ze złodziejami marzeń. Pakowanie w to Tytusa i jego bandy było bardzo ryzykowne i nic dziwnego, że ryzyko to przyniosło taki skutek. Ciężko i niesprawiedliwie oceniać bajkę jako bajkę a nie jako Tytusa skoro jest on tam głównym bohaterem... ot wszystko, bajka jest ok, ale jako Tytus do bani.

ocenił(a) film na 7
MegaSzczota

Nie patrząc na komiks,na ile byś ocenił bajkę o Tytusie ?

ocenił(a) film na 3
JackRobertkokos

oglądałem ją w kinie w wieku 12 lat i wydawała mi się zbyt dziecinna. Ale postać Tytusa pewnie by mi się spodobała

ocenił(a) film na 7
MegaSzczota

Ja ją oglądałem w wieku 6-7 lat i mi się podobała więc mam do tej bajki sentyment i trza przyznać,że po tych 10 latach cały czas mi się podoba.

MegaSzczota

Omawiane dzieło oglądałem w wieku 26 lat w dniu premiery. Przez sentyment dałem 5/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones