PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108346}
7,2 17 642
oceny
7,2 10 1 17642
Ucieczka w milczenie
powrót do forum filmu Ucieczka w milczenie

10/10

ocenił(a) film na 9

czytałam ksiązkę i oglądałam film , ale po raz pierwszy spotkałam się z tym że film wywarł
na mnie o wiele lepsze wrażenie. Naprawdę polecam . Bardzo cieszy mnie tez gra aktorska
Kristen bo przyznam że oglądam już kolejny film z nią i jestem mile zaskoczona naprawdę
gra w mądrych i ciekawych filmach (nie wliczając zmierzchu) naprawdę wydaje mi się że
gdyby nie zniszczyła się w Sadze o Zmierzchu byłaby może nie teraz ale niedługo uznaną
aktorką , naprawdę kolejny film i świetna gra! Polecam !

użytkownik usunięty
natalia3852

Mnie się film nie podobał, ale nie zrobił większego wrażenia. Być może dlatego, że nie jestem dziewczyną/kobietą?

Film jest niezły i dotyczy ważnego problemu. Dziwi mnie jednak fakt, że problemy bohaterki były niezauważone przez jej rówieśników, rodziców czy nauczycieli w szkole.
Ponadto reżyser świetnie obnażył obraz współczesnego zachodniego szkolnictwa, które nie pozwala myśleć samodzielnie i nie docenia ludzi z prawdziwą pasją (i umiejętnościami!) gdy Ci nie działają schematycznie i "standardowo" (Art teacher).

Odnośnie "Zmierzchu" to się nie zgodzę z Tobą. Co prawda nie oglądałem samego filmu, ale nawet inteligentni faceci recenzenci oceniają pierwszą część bardzo pozytywnie. Jednym z nich jest prowadzący program "Kinomaniak", który oglądam sporadycznie i wiem, że z jego zdaniem można się liczyć, a on Zmierzch ocenia wysoko. Druga część z kolei była robiona TYLKO I JEDYNIE dla hajsu, przez innego reżysera oraz w wielkim pośpiechu. Fakt ten imo zasługuje na pogardę i ignorancję.

Sama Saga zaś przyniosła Kristen sławę której (tak gdybam) szukała. Myślę że nie można mieć jej tego za złe. Jest młoda i już pokazała się z dobrej strony, jestem więc pewny że w przyszłości zabłyszczy na szklanym ekranie jeszcze nie raz przy okazji ambitnych produkcji.

ocenił(a) film na 9

Ok , moze masz rację , bo sama przez pewien czas byłam fanką tej sagi , dopóki nie pojawiły się kolejne częsci mam nadzieję , że Kristen to dobrze wykorzysta i myślę że kiedyś zobaczymy ją w filmach których pokazują rzeczywisty świat ....

natalia3852

Na mnie również wywarł większe wrażenie niż książka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones