Bardzo nieudany film

Czy ludzie, którzy chwalą Ukryta Grę to trolle czy ludzie, którzy widzieli w życiu max. 4 filmy? Polecam choćby Trzynaście dni z Costnerem, dla tych, którzy myślą, że Ukryta gra to dobre kino. Wiedza pseudoznawców kina z Filmwebu, którzy myślą, że historia kina zaczęła się wraz z Gwiezdnymi Wojnami, jest żenująca.

Film bez sensu, bez napięcia, z idiotyczną stawką, nadymanymi dialogami i śmiesznie pokazanymi szachami.

10
  • No ta..
    Po agresywnym tonie jakim piszesz, prowokacjach, wywyższaniu się i poniżaniu innych to chyba na trolla właśnie trafiliśmy :-)
    Albo na jakiegoś strasznie młodego i niedowartościowanego człowieczka ;-)
    Prawda? :-D

• Jakoś nie widzę agresywnego tonu w powyższym komentarzu? Niech ludzie którym się podoba zostawiają pozytywne, a taki komentarz dopełnia trailer który widziałem. Pullman gwiazdą ? To aktor który zarabia na życie. Polacy nie mają dobrego warsztatu do kręcenia filmów o konflikcie amerykańsko-rosyjskim - jedynie Killer się udał :) (żeby nie było obce filmy w tej tematyce też często są słabe)

• W sumie miałem nie odpowiadać, bo twoja wypowiedź jest trochę prowokacyjna, zmuszająca do odzewu, a więc lekko trolująca, ale chciałem dodać jedną rzecz. Ten film tak naprawdę nie jest thrillerem politycznym i jeżeli popatrzymy na niego w tych kategoriach to na pewno masz rację - jest o wiele więcej filmów o tej tematyce, chociażby JFK.
    Dla mnie jest to po prostu ciekawa, wielopiętrowa historia opowiadając zarówno o Polsce, ale i o bombie atomowej, Powstaniu, szachach no i oczywiście o samym Pałacu Kultury, który sam jest jednym z bohaterów filmu. Do tego, od strony realizacyjnej ten film jest naprawdę bardzo dobrze zrobiony. Mam wrażenie, że ten film opowiada o czasach zimnej wojny za żelazną kurtyną lepiej niż niejeden podręcznik do historii lub ciężki dramat psychologiczny.

• Właśnie wróciłem z kina i film jest dobry, pośmiałem się nawet ze scen z wódką których jest sporo;p Film nawet trochę trzyma w napięciu jak na polskie dzieło to naprawdę dobry film.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu:
Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię