PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803482}
6,4 20 028
ocen
6,4 10 1 20028
5,4 31
ocen krytyków
Ukryta gra
powrót do forum filmu Ukryta gra

Nie wiem jaki wkład w film ma TVN, ale biorąc pod uwagę jak bardzo film jest w tej stacji promowany to jakiś ma, co mnie martwi bo produkcje tej stacji zawsze trącają tandetą.

ocenił(a) film na 4
stalkerowsky

No nie tak zawsze, Bogowie tandetą z pewnością nie byli.

lew890

canal + nie tvn

ocenił(a) film na 4
HV71

Mniejsza o to, jestem już po seansie i rzeczywiście okazał się tandetny.

lew890

zgadzam się - tandeta to idealne słowo.. nie było w tym filmie elementu, który wyróżniałby się na plus..

ocenił(a) film na 5
lew890

Zgadzam się.

stalkerowsky

Pewnie będzie antypolski.

arcmarek

antypolska jest TVP

rob_sad

Dokładnie TVP jets antypolskie. Teraz wiadomo kto zabił Staraka

rob_sad

i tvn

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
markowaw

Durne wypowiedzi + patriotyczne symbole = profanacja polskości.

Leny_2

Wypowiedź na poziomie twojego awatara (profanacja superbohatera).

arcmarek

arcmarek musisz go spalić jeszcze przed premierą!

tisoc

Może sam się spal... ze wstydu

arcmarek

Nie mam absolutnie czego się wstydzić, a już samospalenie zupełnie nie moja bajka Panie arcmarku arcypolski arcypolaku ....

ocenił(a) film na 5
ocenił(a) film na 6
stalkerowsky

produkcje TVN realizacyjnie w porownaniu z TVP to niebo a ziemia, takze bardziej bym sie obawial, jakby wklad w produkcje mialo TVP

Masta_3

primo - gdyby w produkcję wkład miało TVP, to prawdopodobnie robiliby to z kradzionych podatnikom pieniędzy
tvn to syf, ale przynajmniej prywatny, nie biegnie po pieniążki do rządu

MisterTornister

tvp też nie biega, rzad sam im przynosi :D

cxap

jak zwał tak zwał, grunt że uczestniczą w kradzieży

ocenił(a) film na 5
cxap

:D

MisterTornister

Tak TVN prywatny tylko dostali stadion Legii za grę od Waltz za publiczną kasę zbudowany

MisterTornister

Taaa syf, a codziennie brandzlujesz sie ogladajac ten ich syf .

MisterTornister

Gdybys troche sie zainteresowal czyms wiecej niz ogladaniem TVN i programow robiacych sieczke z mozgu wiedzialbys kim byl Starak, Wejchert i jego kumple za mlodu, skad maja kapital poczatkowy swoich biznesow. Spoleczenstwo oglupia sie programami ktore oduczaja myslec i stad tacy jak Ty łykające wszystko młode pelikany... Zaatanów sie, poczytaj z róznych zrodel, zainreresuj sie, skad taki Kuba W utrzymuje sie tyle lat na fali z coraz nudniejszym, do bolu przewidywalnym prigramem, ktory od dawna nikogo juz nie smieszy, ale w kazdym odcinku okreslona ilosc dowcipow na prawice musi pojsc...

mala.lwica

Prawda

mala.lwica

przypisuje mi szanowna Pani nieprawdziwe intencje - ja prawie w ogóle telewizji nie oglądam. Dziękuję za wskazanie nazwisk, strzelam że chodzi o post-komunistyczne układy. To oczywiste że w TVN tak jak i TVP jest lewacka propaganda, różnica polega na tym że TVP utrzymuje się z pieniędzy kradzionych od podatników, TVN to stacja mimo wszystko prywatna, co nie oznacza że nie jest tubą propagandową określonych opcji politycznych. Choć z komentarzy wnioskuję że pewnie niejeden przekręt finansowy się zdarzył, nie śledzę tego tak bardzo.

MisterTornister

Bzdura. TVP jest od kilku kadencji w rekach partii aktualnie rzadzacych, z ta roznica ze teraz sie o tym mowi, a za platformy udawano, ze problemu nie ma. Teraz jest mniej antypolska. Nie mozna krasc czegos od podatnikow, jesli z zalozenia cos jest legalnie finansowane przez skarb panstwa.
Okreslenie "prywatna" jest wzgledne, jak napisalam wczesniej. Nie zgadzam sie z tym, ze fakt iz telewizja nie jest wspolfinansowana z pieniedzy publicznych daje jej prawo publikowania dowolnych tresci i obrazania demokratycznie wybranej władzy. A "dziennikarz", ktory jako gospodarz programu wbija z satysfakcja na wizji polską flagę w psią kupę w każdym normalnym państwie dostalby wilczy bilet do jakiejkolwiek stacji telewizyjnej czy rozglosni radiowej.

mala.lwica

Ależ mi nie chodzi o sam poziom telewizji publicznej - czy tam są wspaniałe patriotyczne programy czy antypolska propaganda, jeżeli telewizja utrzymuje się z pieniędzy kradzionych podatnikowi to jest ona do likwidacji. Telewizja publiczna istnieje w Polsce od czasu komuny, i to że jeszcze istnieje jest hańbą wszystkich dotychczas rządzących partii politycznych.

Nawet jeśli w treści jest teraz 'mniej antypolska' (co nie jest prawdą, kłamie tak samo jak wcześniej, tylko na rzecz innej partii, ale urządzanie plebiscytu na łajdactwo jest kiepskim pomysłem), to z gruntu jest ona antypolska gdyż utrzymuje się z pieniędzy zabieranych Polakom bez ichniej zgody.

ocenił(a) film na 7
mala.lwica

to kanał "filmowy" a uprawiasz politykę. Poza tym nikogo nie obchodzą Twoje poglądy. Musiałem napisać drugi komentarz, bo to jakie bzdury wypisujesz to aż wszystko się cofa ;) ale nie zaskoczyłaś mnie kompletnie, wszyscy Twojego pokroju piszą, mówią (o zgrozo!) to samo, także nudne, powtarzalne i zakrawa na paranoje ;) ale przyzwyczajony jestem, że Tobie podobni, nawet inteligentni (choć mało ich) mają coś nie tak z banią ;)

ocenił(a) film na 7
mala.lwica

jak zwykle ból du**, jest duża różnica między publiczną telewizją a prywatną. Chociażby oczekiwania podatników ;) Powołujesz się na różne źródła nie podając żadnego. Rozumiem, że oglądasz tylko "dokumenty" - ukierunkowane reportaże, puszczone przez TVP i inne upolitycznione portale. Sieczkę z głowy to można robić miernym ;) szkoda, że to dopadło Ciebie.

Masta_3

No fakt Ukryte Prawdy i Big Brother to arcydzielo

stalkerowsky

w czym problem, abys sie dossal do ,,korony królów", czy ,,m jak milosc"?! masz wybor, zatem skorzystal z niego, pajączku.

stalkerowsky

Nie wiesz? Zawsze się kręcą chłopcy z WSI koło bogatych Polaków. Teraz się majątkiem podziela?

stalkerowsky

Nie ważne kto jest współproducentem. Najważniejsze aby ten film się udał i abyśmy mieli z niego uciechę :) tak patrzę na wypowiedzi innych i jestem w szoku,że wszędzie ludzie muszą wciskać politykę , hejt , rozgoryczenie. Niedobrze się robi już od tego.

stalkerowsky

Nie "trącają", ale "trącą".
Co do TVN, wyjątkowo propagandowej stacji, to znam tylko jeden ich film, "Mój biegun", o Janie Meli - dobry. Nie wybitny, ale dobry, dobrze opowiadający dramatyczną historię J. Meli. Ciekawe, że nawet w jednej scenie nie uniknęli pokazania sceny religijnej z życia rodziny, a Mela jest religijny, podobnie jak podróżnik Kamiński, który go wziął na biegun. Z wywiadów z Melą wiem o tej ich religijności, która wobec specyfiki życia Kamińskiego oraz cierpienia i kalectwa Jana oraz ciężkich doświadczeń jego rodziny ma duże znaczenie.

ocenił(a) film na 5
stalkerowsky

Odpowiedź jest prosta, jednym z producentów był Piotr Woźniak-Starak

ocenił(a) film na 5
stalkerowsky

TVN Film jest jednym ze współproducentów. I niestety widać ten tvn-owy sznyt, który może (nie wiem, nie znam się) sprawdza się w masowych komediach romantycznych, ale tutaj często zakrawa na dowcip.

I ten wątek z HIPNOTYZEREM xD

stalkerowsky

Zwiastun tego filmu leci na TVN-ie kilka razy dziennie.

krupastas

ITI Neovision S.A. I TVN koprodukcja wiec co sie dziwic
Ale ogolnie film dobry
Wieckiewicz jak chleje jest rewelka

ocenił(a) film na 6
stalkerowsky

TVN jest jednym z producentów

stalkerowsky

koprodukcja. Więc będzie duża reklama w TVN. A poziom filmu? Obawiam się, że średni. (Bogowie byli świetni )

clavier

Jak czytam takie komentarze, to mi ręce opadają:
- Bogowie i Ukryta Gra: ci sami ludzie to stworzyli
- Bogowie i Ukryta Gra: w obu koproducentem był TVN

Twoja opinia o Bogach: świetni

I na podstawie powyższego obawiasz się że poziom Ukrytej Gry będzie średni.

Haha.

stalkerowsky

Straszny gniot.
Bardzo nie polecam.

ocenił(a) film na 1
stalkerowsky

Jak mocno tefałen owski to dzisiaj pokazała Ohme w tvn sniedanie, za zapraszamy na wywyiad z aktorem który zagrał w,, Ukryta Prawda,, hehe

stalkerowsky

Mam podobne przemyślenia i odpuszczam seans w kinie.

ocenił(a) film na 10
stalkerowsky

A ja jak chce obejrzec film, to ide i ogladam, nie uprzedzam sie, nie zwracam uwagi na to ile sie o nim mowi i jak sie o nim mowi , ilu ludzi tyle opinii i kazdy po obejrzeniu zapewne ma swoje przemyslenia, ja jestem bardzo milo zaskoczony bo bylem, ogladalem i film okazal sie lepszy niz sie spodziewalem ze bedzie, dobrze zagrany, nasz Robert Więckiewicz mistrzostwo, tak wiec ten czas spedzony w kinie nie byl czasem straconym :)

tomacho_2

Zgadzam się z Tobą. 
Ja nie wiedziałam co będę oglądać. Mój mąż, zagraniczniak, po prostu film po opisie na Netflixie włączył. Zdziwiłam się jak zobaczyłam w większości same polskie nszwy producentów na początku.
Głowna rola i aktor bardzo ciekawie dopasowani. Upolitycznienie wedlug mnie namniej ciekawej konkurencji "sportowej" i wszystko w Warszawie to też coś nowego. S nie pif paf i wybuchy co chwilę. Przyjemnie to się oglądało. Mi tam się podobało.

stalkerowsky

Oj tam nie gadaj. Kilka rzeczy im wszystko. Wspomniane tutaj "Bogowie" czy serial "Odwróceni".

ocenił(a) film na 7
stalkerowsky

Oczywiście!!! TVN nigdy nie doścignie arcydzieł tworzonych przez TVP, jak choćby "Smoleńsk", czy "Zenek".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones