PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=234463}

Ukryta tajemnica M. Nighta Shyamalana

The Buried Secret of M. Night Shyamalan
7,2 634
oceny
7,2 10 1 634
Ukryta tajemnica M. Nighta Shyamalana
powrót do forum filmu Ukryta tajemnica M. Nighta Shyamalana

hmm

ocenił(a) film na 10

nie wiecie moze czy ten iflm wkrotce polecie? albo czy mozna go wypozyczyc? chetnie bym obejrzala, bo koleżanka już mi zachwalala:)

katerina_15

Nie wiem ale bardzo chcę go zobaczyć.Temat naprawdę mnie zaszokował i zaintrygował.
Może wiecie czy można gdzieś ten film obejrzeć Pozdrawiam :)))

MorganaBlackcat

Swego czasu (jakiś rok temu) film ten był emitowany na TVP Kultura. Ciekawe... nie zdążyłem nagrać bo z początku myślałem że to zwykły dokument. Okazało się że to bardzo dobry film. To fabularyzowany dokument opowiadający o reżyserze w taki sam sposób , jak on opowiada historie w swoich filmach. Ciekawy pomysł. Zupełnie niebanalny film... chociaż z początku takim mi się wydawał. Mimo wszystko to kino rozrywkowe ale film zrealizowany w sposób pomysłowy i zaskakujący. Świetnie opowiedziana historia... trzymająca w napięciu. Dla wielbicieli stylu Nighta Shyamalana - film obowiązkowy :)

Dopisuję się do listy poszukujących tego filmu. Proszę o kontakt wszystkich, którzy posiadają jego kopię.Mój adres: damton[małpa]o2.pl (w miejscu "[małpa]" należy wstawić @ )

damton

Rejestracja jest darmowa jakby co :
http://tnttorrent.info/torrents.php?search=ukryta%20tajemnica

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones