PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=750026}

Ukryte piękno

Collateral Beauty
7,3 106 582
oceny
7,3 10 1 106582
4,0 7
ocen krytyków
Ukryte piękno
powrót do forum filmu Ukryte piękno

Film

ocenił(a) film na 10

Nie wiem jak Wy ale dla mnie film zasługuje na Oscara. Aktorzy z najwyższej półki więc można się było spodziewać, że film będzie świetny. Jak dla mnie najlepszy film jaki widziałam. A wam się podobał? Co sądzicie? :D

ocenił(a) film na 3
kinomaniak162

Myślę, że nawet Akademia nie da temu filmowi ani jednej nominacji ale nie zdziwie się jak coś tam dostanie w końcu lubią kiczowate filmy. Co do aktorów z najwyższej półki to chyba najgorsze role w całej ich karierze każda bez wyrazu i płytka. Jedynie śmierć jest ciekawa za to film nie dostal ode mnie 1. Ekipa po zeszłorocznym oscarze chyba przestała myśleć. Sam film opowiada... no właśnie o czym? Nie wiadomo tak na prawde kto jest pierwszoplanowym bohaterem ponieważ postać Willa jest zepchnięta na to samo miejsce co jego przyjaciele. Wątki przeplatają się bez większego sensu, wszyscy traca dzieci, umierają a wszystko kręci się wokól firmy, która upada przez niezrównoważonego szefa. Porażka jednym słowem, a Smith jak zwykle z tym samym wyrazem twarzy. Scenariusz położony totalnie, przez co film jest nielogiczny i nieciekawy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones