PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807157}

Ulepszenie

Upgrade
7,2 49 576
ocen
7,2 10 1 49576
6,1 16
ocen krytyków
Ulepszenie
powrót do forum filmu Ulepszenie

Ten film oprócz porządnej warstwy wizualnej, jest totalnie skopany. Zaczynając od przerysowanych, niekonsekwentnych postaci. Całej tony dziur logicznych. Ten film ledwo się trzyma kupy. Jest kilka parę niezłych scen, ale reszta to jest jakiś koszmar. Jak czytałem komentarze to się upewniałem, czy widzieliśmy ten sam film.
Przykładowa scena, jak u gościa w chacie nagle na blacie znajduje się whisky w szklanej butelce. Skąd się pytam? Policjantka raz potrafi odnaleźć nagranie z kamer miejskich a kolejnym razem już nie może. Na początku filmu drony się pojawiają, a jak koleś robi rozpierduchę na autostradzie to ogólnie luz. Cała scena pościgowa to jakaś żenada. Większe emocje na zbieraniu grzybów. Ten film, oprócz paru ciekawych pomysłów nie broni się niczym. Bardzo bardzo złe SF. Większość postaci to pretekst do prowadzenia dalszej fabuły. Leciwy akcyjniak, obrażający ludzką inteligencje. Jak ktoś będzie bardzo zmęczony po dniu pracy i wyłączy totalnie myślenie to do piwa wejdzie.
Dałem 2 za efekty i pare niezłych pomysłów.
Nie polecam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones