PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807157}

Ulepszenie

Upgrade
7,2 49 573
oceny
7,2 10 1 49573
6,1 15
ocen krytyków
Ulepszenie
powrót do forum filmu Ulepszenie

Myślałem już że w dziedzinie SCI-FI nic mnie nie zaskoczy, bo już wszystko było pokazane i widziane. Niesamowity film który w 1000% ukazuje przyszły realny świat, myślę że za ok 20-30 lat tak będzie. Baaaaardzo realistycznie przedstawiona przyszłość. I jestem pewny że ludzkość pójdzie w tą stronę.

ocenił(a) film na 7
TobiWUJO

Jest podaż jest produkt , ale to będzie badziewie .

uniomo

Bardzo rozwinąłeś swoją wypowiedź. Żeby tylko wiadomo było, o co ci Kaman?

ocenił(a) film na 7
TobiWUJO

Moim zdaniem wypuszczą grę Cyberpunk 2077 zrobią kilka Filmów w tym temacie i tyle , taki świat to jedynie w Grach komputerowych będzie można zobaczyć . Takie implanty nie są nikomu do niczego potrzebne za droga technologia i brak ekonomicznego sensu .

ocenił(a) film na 9
uniomo

wieszcz przemówił

uniomo

widac nie sledzisz nawet postepu technologii jak i tego co jest teraz testowane i to co pokazane juz jest powoli realne i ma to zastosowanie dla kazdego by lepiej funkcjonowac zwlaszcza osoby niepelnosprawne i inne tez.

ocenił(a) film na 7
rubczynski_k

Tylko ciekawe kto będzie za to płacił . Czy wiesz ile kosztuje jakakolwiek ingerencja w ciało , czy wiesz ile kosztuje głupi tatuaż ? Żeby takie cyberimplanty stały sie masowe to powinny kosztować jak smartfon,  co jest  nie realne , poprostu fantastyka ekonomiczna.    To musiało by kosztować setki tysięcy razy taniej . To tak jak by zrobić samolot za 10000 zł

uniomo

przecież wiadomo że to nie dla każdego to logiczne. kto ma pieniadze sobie takie cos sprawi. wiekszosc ludzi teraz juz zarabia duzo a nawet bardzo dużo mozliwosci masz miliony. nie kazdy na etacie pracuje.

ocenił(a) film na 7
TobiWUJO

Za 20-30 lat ? Niezły żart :):):):)

Przypominam, że w "Uciekinier" 1987 były już mieszkania, gdzie wiele było sterowane głosem, a do dziś po 30 latach w
większości mieszkań tak ludzie nie mają. Jedynie nieliczni.
Medycyna i nanotechnologia natomiast będzie w tym wieku bardzo rozwijała się, ale nie sadzę, że do 2100 roku nastąpi taki postęp jaki jest pokazany w filmie. Nie ma takiej możliwości.

returner

Rok 2100 jest jak najbardziej możliwy. Proszę zobaczyć przeskok do tego co było 80 lat wstecz. Teraz rozwijamy się dziesiątki razy szybciej. Więc ten przeskok można wielokrotnie pomnożyć. A to co widzimy nie jest terminatorem tylko zmodyfikowanym człowiekiem. Myślę, że każdy chciałbym mieć takie możliwości jak Ci bohaterowie nawet nasz kolega Uniomo :) Więc kierunek ten jest nieunikniony. Być może nie będą to legalne sprawy. Ale będą.

returner

bo 99% ludzi na swiecie nie jest potrzebny dom sterowany glosem bo po co ? dzisiaj masz technologie mocno rozwiniete i domy same sie soba zajmuja od kontroli powietrza, temperatury, otwierania drzwi i okien jak potrzeba. ochrony domu gdy nas nie ma i nawet wl odkurzacz, zrobi kawe czy inne ciekawe bajery. wiec technologia jest ale pewne rzeczy nie sa potrzebne w zyciu a raczej jako dodatek lub wygoda dla ułamka ludzi

ocenił(a) film na 8
TobiWUJO

20 - 30 lat? Według mnie za szybko.... Nanotechnologia się rozwija .. Sztuczna inteligencja też.... . Ale nie będzie w tak krótkim czasie takiego skoku ... Nie przeskoczymy tak szybko z naszej rzeczywistości do tego co ukazuje film..... Owszem... Zakończenie daje do myślenia.... Jednak na to potrzeba dziesięcioleci.... Może w 22 wieku tak?.....

ocenił(a) film na 9
adam1975

W powrocie do przyszłości też pokazywali bodajże rok 2015 i ukazywali technologię jako latające samochody. Do 2050 aż tak się świst nie zmieni.. ale kto wie gdzie do tego czasu będzie Elon Musk i jego inne projekty...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones