PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807157}

Ulepszenie

Upgrade
7,2 50 tys. ocen
7,2 10 1 50175
6,3 20 krytyków
Ulepszenie
powrót do forum filmu Ulepszenie

film jest dobry sam mu dałem chyba z 6 ale jak ktos pisze że główny bohater dobrze zagrał to albo trolluje albo jest debilem,główny bohater to najsłabsza cząstka tego filmu koleś nie dość że nie umie grac to do tego nie potrafi sie wysłowić,moim skromnym zdaniem ocena jest zawyżona i to bardzo,ok za pomysł i scenariusz dałbym nawet 9 ale wykonanie to góra 3

ocenił(a) film na 5
trollu80

Do mnie ten film też jakoś nie trafił. Ma sporo fajnych pomysłów i bardzo dobrą stronę wizualną, ale sama fabuła nie jest szczególnie dobra. Taki miks wątków, które widzieliśmy setki razy. Ja się już znudziłam motywem męża mszczącego się na mordercach żony, zwłaszcza, że Upgrade nie dodał nic nowego, świeżego do tego oklepanego motywu.

Vespera

no i widzisz masz prawo i masz rację,nie ma co płynąc z nurtem bo z nurtem rzeki wiadomo co płynie,pozdrawiam Vespera:)

ocenił(a) film na 5
trollu80

Każdy ma takie filmy (i nie tylko), które z jakiś względów do niego nie trafiają, chociaż ogół uważa je za dobre. Dla mnie Upgrade właśnie taki jest.

ocenił(a) film na 9
Vespera

Motyw może oklepany, ale na końcu okazalo się, że nie na tym polegała intryga, więc mi on nie przeszkodził.

ocenił(a) film na 5
MINTOR1994

A owszem, końcówka przyjemnie zaskakuje.