PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=129331}

Utracona miłość

Les temps qui changent
6,1 267
ocen
6,1 10 1 267
Utracona miłość
powrót do forum filmu Utracona miłość

Dobrzy aktorzy, ciekawy temat, a mam poczucie, jakby niedokończony. Pozostawił we mnie niedosyt. I niby ta utracona miłość została odzyskana, ale jakoś tak na bardzo smutno, bez radości. Tylko faktycznie, jakby Cecile "dotrzymywała zobowiązania"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
ola24

Witaj. Już dokładnie nie pamiętam. Przykro mi. Na pewno na jakims programie w TV w ramach Cyfry;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
Agatonik

Wczoraj oglądąłam na Filmbox - zupełnie przypadkowo. Równiez mam mieszane uczucia co do filmu. Niby jest zakończenie, ale czegos mi brakowało, watek syna i jego dziewczyny jakby niedokończony i w to wpleciona siortra bliźniaczka (tego wątku wogóle nie kumam - pokazanie 2 skrajnych bliźniaczych osobowości?). Mogę się tylko domysleć, że po rozmowie z synem na lotnisku Cecil, (kiedy Sami pyta czy ona wogóle potrafi kochać) uswiadami sobie, że jedak czuje coś do swej młodzieńczej miłości.

ocenił(a) film na 6
gabi_2

Prawie wszystkie wątki powiewają w powietrzu w tym filmie. Jeden konkretny Deneuve.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones