PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643860}

V/H/S

5,7 10 050
ocen
5,7 10 1 10050
5,3 9
ocen krytyków
V H S
powrót do forum filmu V/H/S

rozczarowanie

ocenił(a) film na 3

Pierwsza historia z laska o wyłupiastych oczach obiecująca, po tym spodziewałam się niezłego
filmu a tu takie rozczarowanie. Z każdą kolejną częścią było coraz gorzej, nie dość że naciągane to
te historie większego sensu nie tworzyły oprócz faktu że były na VHS;]. całość filmu w ogólne nie
spójna a temat główny o kolesiach włamujących się do domu kompletnie się zaciera co
pozbawia film sensu całkowicie. Nie polecam, strata czasu.

dzaasta1946

Nic dodać, nic ująć.

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 3
dzaasta1946

zgadzam sie w zupelnosci.

Serie filmow V/H/S zaczalem od konca, czyli najnowszego filmu V/H/S/94, ktory dla mnie jest bardzo dobry (moja ocena 8/10). Bylo strasznie, bylo krwawo, byl ten niepokojacy klimat.

Zachecony pozytywnymi recenzjami filmu, informujacymi o tym, ze ta czesc to udany powrot do klimatu z czesci 1 i 2, postanowilem siegnac po poczatki serii i o matko, jak bardzo sie rozczarowalem.

Omawiana tutaj czesc pierwsza, oryginy V/H/S to jakas kpina. Absolutny brak grozy, brak tego genialnego niepokojacego klimatu, beznadziejne historie... Eh... liczylem na porzadny gore, a niestety nie odczuwalem podczas seansu zadnego dyskomfortu, ktory towarzyszyl mi podczas seansu V/H/S/94, na ktory tak bardzo liczylem.

Takze ode mnie bardzo slaba ocena 3/10.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones