PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=643860}

V/H/S

5,7 10 127
ocen
5,7 10 1 10127
5,3 9
ocen krytyków
V H S
powrót do forum filmu V/H/S

cięzko wchodzi zwłaszcza niektóre opowieści, czasami wydaje się ze tworzą całość lecz za chwilę ma się inne odczucia... ogólnie chyba muszę pooglądać jeszcze raz bo za pierwszym podejściem nie co nie ogarniam:D

ocenił(a) film na 5
lukas_allien

Też nie mogłam zrozumieć niektórych scen jak np w 2gim filmiku po zabojstwie chłopaka w łazience ktos w masce myje noż z krwia a obok caluja sie 2 dziewczyny...

negativaa

Jak się ogląda nieuważnie to tak jest. Potem dobre produkcje mają niskie oceny przez takie osoby jak Ty...

ocenił(a) film na 5
drenz

taka uwaga na przyszłość... czytaj uważniej,a dopiero później komentuj...

ocenił(a) film na 8
negativaa

Heh, stały tekst kogoś kto powiedział głupotę i nie wie jak się wyplątać:
"czytaj ze zrozumieniem". :D

negativaa

SPOILERY
Chłopak został zabity przez kochankę swojej dziewczyny (za wiedzą tej ostatniej). To one się całują.

lukas_allien

A po co ma to tworzyć całość? Nie tworzy i już. Taka antologia.

drenz

miałem wrazenie ze para przybywa do tego samego motelu, w której była akcja z harpią.

drenz

a po co Ty tak stajesz murem za takim kinem ? film miał kilka scen .... ale sam bym chyba lepszy scenariusz wymyślił ... ty raczej nie

Adash

Heh, nie znasz mnie, więc skąd cokolwiek możesz wiedzieć. Skoro napisałbyś lepszy scenariusz to próbuj swoich sił w filmowym świecie. Napisz ten lepszy scenariusz i nakręć ze znajomymi choćby 15 minutowy horror w stylu powyższej produkcji :) Ocenię wtedy Twój scenariusz i całą resztę :)...
Nie chodzi o to, że bronię tej produkcji. Problem w tym, że ludzie nie rozumieją tej produkcji, że nie są to historie połączone ze sobą. Nie potrafią zrozumieć, że jest coś takiego jak antologia, gdzie historia nie musi być związana z kolejną czy poprzednią i ładują 1/10, choć ta produkcja na taką ocenę nie zasługuje, bo choć jest słaby moment (jeden segment) to poza nim produkcja trzyma poziom, szczególnie pod względem technicznym i klimatem. Dla mnie to dobry horror.

drenz

Zgodze się tylko z tym stwiedzeniem ... iż Horror trzyma pewien poziom ... a antologia , jest beznadziejnym terminem ... bo można zrobić coś zupełnie nie pasującego do niczego i okrzyknąć to arcydziełem ... bo niemalże tak jest w przypadku tegoż to filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones