PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=523995}
4,5 125
ocen
4,5 10 1 125

Visions
powrót do forum filmu Visions

mógłby mi ktoś powiedzieć kto był pająkie i kto zabijał??
musiałam wyjść dziś z kina i niestety nie obejrzałam ostatnich 30 minut ;(

PstRokatQ

Ja wytrzymałem niestety do końca. Pająkiem był Matthew, koleś z amnezją. Okazało się że ma rozdwojenie jaźni, i jedna jego osobowość była miła i uczynna a druga bezlitosnym mordercą. A czy przypadkiem oglądałeś/aś to w kinie w szczenie bo ja z kumplem też.

ocenił(a) film na 7
Pinaro

Warszawa oglądało to samo. A jak Ci się podobały dwa pozostałe filmy?

boundless

Bydgoszcz tez ;D
Sauna była taka sobie za bardzo mi sie nie podobała samo to ze miała bardzo nudny początek i w ogóle sie nie rozkręcała dopiero na koniec coś sie zaczęło dziać. a co do Open graves było moim zdaniem lepsze od Sauny i bardziej wciągające. Jednak Visions zainteresował mnie najbardzie tylko sie zdenerwowałam jak musiałam wyjści 30 minut przed czasem gdyby nie przerwy to zostałabym dłuzej. Ogólnie najbardzie jednak podobały mi sie te Wizje. no tak tak w skrócie . ;)

a jak wasze wrażenia po maratonie???

Pinaro

Warto jescze dodać że FBI wiedziało o tym od dawna, i stworzyli mu "sztuczne środowisko". Np. Jego przyjaciel z psychiatryka (chyba Nick) był agentem FBI. Chodziło o to żeby (cytuję) "dać pająkowi to czego nigdy nie miał : przyjaźni (wspomniany już Nick)i miłości(wątek miłosny z tą agentką").




PstRokatQ

Pinaro dzięki za mi powiedziałeś
szczerze nie spodziewałam sie tego myslałam raczej ze to ta policjantka bo tak sie tym za bardzo interesowała no ale to zaskoczenie dla mnie jest ze Matthew.
A w szczecinie niestety nie oglądałam tylko w Bydgoszczy. ale i tak było świetnie podobało mi sie ;D

ocenił(a) film na 2
PstRokatQ

Nie trzeba było siedzieć do końca ,żeby wiedzieć kto jest zabojcą ja już na początku po wizjach byłam prawie pewna ,jak w wiekszości horrorow bywa..amnezja,schizofremia itp

ocenił(a) film na 5
EnATkA

po pierwsze: amnezja nie ma nic wspólnego ze schizofreNią,
po drugie: schizofrenia nie ma nic wspólnego z tym filmem/bohaterem
po trezcie: to właśnie rozszczepienie osobowości miało z nimi cos wspólnego, jeśli już, bo jak dla mnie to była kwestia farmaceutytków a nie zaburzeń psychicznych:)

ocenił(a) film na 2
baazigar

Sorry zorientowałam się ,że zle napisałam 'schizofrenia' jak już napisałam i nie dało rady tego edytować :)
Tak ale rozszcepienie osobowości czy rozdwojenie jazni jak kto woli też jest dość częstym przypadkiem w tego typu filmach ,Zresztą ten film jest słaby ;/ i nic tego nie zmieni ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones