PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=523995}
4,5 125
ocen
4,5 10 1 125

Visions
powrót do forum filmu Visions

wg mnie nuuudny

ocenił(a) film na 4

owszem, film ma troszkę pozytywów: w miarę ciekawą i w miarę oryginalną fabułę, w miarę znośną obsadę, w miarę znośną stronę techniczną. niestety, ale jakość obrazu jest... dziwna. przez pierwszą minutę zastanawiałem sie ten film jest czarno-biały... a nie jest. to chyba mówi samo za siebie. nie wiem jak to możliwe, żeby było kogoś stać na sprzęt porządnie rejestrujący kolory, skoro zebrał jako taki budżet na inne aspekty filmy?
fabuła swoje plusy, ale jest też niewyobrażalnie naiwna. bohaterowie... są sympatyczni i nie życzyłem im śmierci, co jest mia odmianą po "open graves" :)
cale te przymulone kolory potęgują usypiające właściwości, tego i tak powolnego filmu. troszkę żywszych kolorów nie zabiło by widza, a nawet dało by jego oczom dodatkowy powód, by się nie zamykać. w sumie już lepiej by7 było, gdyby film był czarno-biały... a nie nibykolorowy....

z całym szacunkiem dla twórców, którzy sie starali, ale nie jestem zbytnio zadowolony 4/10

ocenił(a) film na 3
kangur_msc_CM

zgadzam się z przedmówcą, film słaby - nie spełnił moich oczekiwań, fabuła może i oryginalna ale strasznie nudna i po prostu naiwna, słaba gra aktorska i finał do przewidzenia..
na plus - powiedzmy, że pomysł był niezły no i strasznie spodobała mi się postać faceta na detoksie, który wszystko załatwiał, kto oglądał film na pewno wie o kogo chodzi, ja niestety nie pamiętam jak miał na imię :P
podsumowując - naciągane 3/10

ocenił(a) film na 1
chmielek90

Fabuła oryginalna? No ludzie, dajcie spokój;) Nie wiem czemu, ale te pułapki nieodmiennie kojarzyły mi się z Piłą (może dlatego, że widziałam ją dzień wcześniej), oczywiście nie pod względem technicznym, bo to zupełnie inna bajka... I kaseta "play me" mnie trochę rozwaliła. Zakończenie też wcale nie nowe, bo Madhouse miał podobne... główny bohater też okazywał się mordercą, a znajdzie się pewnie jeszcze tuzin innych filmów z takim samym motywem. Aktorstwo strasznie słabe, facet uśmiecha się głupkowato, gdy lekarz mu mówi, że jego rodzice nie żyją... Ech. I bohaterowie naiwni. Szkoda więcej gadać - max 2/10, bo w końcu ktoś na to wydał pieniądze, aby ktoś inny to oglądał... to po jednym punkcie dla każdej ze stron :)

ocenił(a) film na 4
ArsMagica

napisałem, że ma fabułę "w miarę oryginalną". to raz. dwa, to że pułapki były tu tylko tłem. trzy, zakończenie, to zakończenie, przebieg fabuły natomiast był W MIARĘ oryginalny i nie tak przewidywalny, jak to czasem bywa.
nie musiałeś zdradzać tożsamości mordercy, widziałem wiele takich filmów, ale podobny tożsamość zabójcy nie czyni jeszcze filmu nieoryginalnym. zresztą ciężko nakręcić coś oryginalnego...
"facet uśmiecha się głupkowato, gdy lekarz mu mówi, że jego rodzice nie żyją" to co robi bohater, to nie kwestia aktorstwa, tylko tego, jak reżyser kieruje aktorem. do aktora należny zbroić dobrze to co mu każda, a jak mu każda się dziwnie zachowywać, to już nie jego wina :)

ocenił(a) film na 9
kangur_msc_CM

A mnie się podobał, oglądałam go na maratonie horrorów i nie wypadał wcale blado do reszty. A autor postu, ech... tytułuje go "nuuudny", lecz w pierwszym zdaniu stwierdza, że ma w miarę ciekawą fabułę. Następnie narzeka na kolory. Faktycznie kolor do ciekawości filmu ma bardzo wiele.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones