PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31451}

Władca Pierścieni: Dwie wieże

The Lord of the Rings: The Two Towers
8,3 508 401
ocen
8,3 10 1 508401
8,1 41
ocen krytyków
Władca Pierścieni: Dwie wieże
powrót do forum filmu Władca Pierścieni: Dwie wieże

Nuda (zieeew)

ocenił(a) film na 1

Tego się nie da oglądać, idą i idą z tym pierścieniem prowadzeni przez śmiesznego stworka a w przerywnikach pokazują walkę o jakąś rozlatującą się fortecę. Tylko czemu to do cholery trwa aż trzy godziny?! Sama wata w tym filmie , w dodatku rozwleczona do granic możliwości. I co z tego że efekty są olśniewające gdy nie służą pokazaniu niczego ciekawego? Jedyne dobre sceny to te między Arweną i Aragornem, oraz parę zabawnych tekstów w wykonaniu krasnala i tyle!

P.S. A Orlando Bloom mimo że nieziemsko przystojny w blond włosach w tym filmie specjalnie mnie nie zachwycił.

ocenił(a) film na 9
Sweet_Gosia

Z tego co tu przeczytałem wnioskuję że Ty po prostu nie lubisz takiego typu filmów. Dla mnie np. ten film jest świetny pod względem akcji, muzyki, fabuły, efektów specjalnych etc.

Podobały Ci się sceny między Arweną i Aragornem oraz sceny z Gimlim więc polecam Ci oglądanie jakiś komedii romantycznych (tylko i wyłącznie!), wtedy na pewno nie będziesz niczym zawiedziona...chyba że któraś z tych komedii to będzie totalny szajz, ale cóż sh*t happens.

ocenił(a) film na 1
jangru1804

Ale nowość twoja ocena chyba temu przeczy ;/

ocenił(a) film na 10
Sweet_Gosia

no wystarczy tylko spojrzeć na profil koleżanki.. i wszystko jasne. Dobrze że jestem tolerancyjny :P

al_joker89

Po co mówiłeś, przez Ciebie spojrzałem na jej profil :P

sarev0k

No ja mam troszkę co innego w profilu, ale muszę się z założycielką tego wątku zgodzić. Toż to potworna nuda i chwilami przeraźliwy bełkot o niczym. Jak dla mnie temat ciekawy, jednak film spaprany.

ocenił(a) film na 10
al_joker89

no i zajrzalam... ale mam nadzieje, ze to konto to podpucha, choc pewnie to plonna nadzieja:P

ocenił(a) film na 10
al_joker89

OMG! ja też spojrzałam i nie wiem po co to zrobiłam! to był błąd, ale teraz przynajmniej wiem, że ktoś taki nie może się pozytywnie wypowiedzieć o takim filmie. według mnie - arcydzieło

stokrotka12

Ludzie czemu żeście mi nie zabronili wchodzić na jej profil!? Gdy go
zobaczyłem prawie zebrało mi się na wymioty, dobrze, że nie piłem wtedy
czegoś gorącego. Takiej zbieraniny kiczu w postaci zmierzchów, haniek
posraniek i high school musicalow(małe litery jak najbardziej zamierzone)
dawno nie widziałem, a o Ojcu Chrzestnym ten dzieciak nie ma najmniejszego
pojęcia, o Władcy Pierścieni zresztą też.

ocenił(a) film na 10
Ivalor

ok zabraniam wszystkim wchodzić na jej profil! XD

ocenił(a) film na 10
stokrotka12

Kuźwa i tak wszedłem xD
Filmy ala Hannah Montana dostają dyszkę, a cała reszta 1. Przez takich ludzi moim ulubionym filmom spada ocena :/
Zamknijmy ich w piwnicy! :D

ocenił(a) film na 10
Psychol_91

Muszę się zgodzić z "Psychol_91" tacy ludzie nie powinni głosować bo po prostu nie znają się na kinie, aż mnie skręca w środku jak można być tak niedojrzałym psychicznie. Popieram wniosek zamknięcia ich w piwnicy!!!

ocenił(a) film na 8
stokrotka12

Caramba cono moje oczy ! Po jaki ch.. ja tam wchodziłem !

ocenił(a) film na 10
stokrotka12

Frajerzy, laska z was polew sobie zrobiła a w ty łykacie jak blondynka nasienie.

Ivalor

czego się spodziewałeś po osobie która uważa hsm za arcydzieło i ocenia Paris Hilton 10/10?

ocenił(a) film na 1
ladyAlex_5

Po tobie niczego .

al_joker89

Ooo matko... A już miałam zamiar być miła i uprzejma... dobrze że najpierw napisałam komentarz co do jej opinii na ten temat a potem weszłam na profil :D

ocenił(a) film na 1
_camile_

Ojjej dobrze , że włożyłem okulary zanim wlazłem na twój sodoma i gomora .

ocenił(a) film na 1
al_joker89

Aha i ten post o tym nie świadczy .

ocenił(a) film na 10
al_joker89

Też zerknęłam. Nie potrafię opisać swoich uczuć.

ocenił(a) film na 10
al_joker89

Tacy ludzie jeszcze nie wyginęli? Nie wierzę O_o

ocenił(a) film na 10
al_joker89

Czego się spodziewaliście po osobie, która twierdzi, Hannah Montana jest lepsza od Władcy?

ocenił(a) film na 10
Sweet_Gosia

Niestety, też zajrzałam ;p

A czego się spodziewałaś? Że będzie to kolejny film naładowany słodkościami? Jedną z wielu zalet WP jest to, że romanse występują w wersji ograniczonej, a reżyser skupia się głównie na odwzorowaniu wizji Tolkiena.
Widocznie nie lubisz fantastyki. Może nie powinnam się czepiać, ale irytują mnie osoby, którym podobają się nowoczesne gwiazdy Disney'a, a w filmach takich jak LoTR interesujące są dla nich tylko sceny miłosne.
Dla mnie też trochę nudne były części, w których pokazany jest Frodo, Sam i Gollum, ale warto było wytrwać, żeby zobaczyć bitwę pod Minas Tirith ;)

ocenił(a) film na 10
Ered_Mithrin

Ups, zapomniałam, że chodzi o Dwie Wieże, a nie Powrót Króla ;p

ocenił(a) film na 9
Ered_Mithrin

No właśnie! Bo bitwa o Helmowy Jar najlepszą bitwą jest z całego WP

ocenił(a) film na 1
Ered_Mithrin

..i nie mogłam się powstrzymać , żeby coś napisać .

ocenił(a) film na 7
Kileeer

a dlaczego miałaby sie powstrzymywać?

ocenił(a) film na 1
hubert_wentland

Bo sam narzeka , że tu jest ? Na przykład ?

ocenił(a) film na 7
Kileeer

och, ale przeciez nie żaluje ze zajrzała do dyskusji, tylko na profil Sweet_Gosi. przynajmniej ja tak to odbieram ;)

ocenił(a) film na 1
hubert_wentland

Ja też tego nie lubię (filmu) ale czasu na przepychanki słowne nie mam i nie chce mieć .
Wiem , że nie odnosi się to do postu wyżej ;) Miłego dnia .;)

ocenił(a) film na 10
Sweet_Gosia

Jeszcze bitwa na polach Pellenoru jest fajna. Właściwie to każda scena akcji w WP to czyste arcydzieło i nie ma nawet o czym dyskutować ;p
Nie to co pedały z HSM tańczące w szkolnej stołówce.

Wesołego jajka, ludzie!

Ered_Mithrin

Właśni zadaje sobie to samo pytanie .... Czemu wlazłem na ten profil, i za cholere niewiem :P

ocenił(a) film na 10
Sweet_Gosia

Oj tak, traumatyczne przeżycie. Wbrew pozorom, istnieją ludzie, którym podobają się Hanny, Zmierzchy i inne pierdoły.
I znalazłam już chyba powód, dlaczego Sweet_Gosia uznała Dwie Wieże za film, taki, a nie inny. Zapewne nie obejrzałaś Drużyny Pierścienia i dlatego nie zrozumiałaś drugiej części. Mam rację?

użytkownik usunięty
Ered_Mithrin

Targany ciekawością spojrzałem na profil słitaśnej koleżanki...o szok! Co za dziecko! Ale dajmy jej czas , może dorośnie i zmieni się jak Natalka ;)

ocenił(a) film na 9
Ered_Mithrin

Nie masz. To tak jakbyś krytykowi po obejrzeniu 2 części Zmierzchu
powiedział żeby obejrzał 1 część żeby zrozumiał 2.

Na miejscu krytyka odpowiedziałbym: Przepraszam, ale teraz rozpoczyna się
seans pt. "Nie mam najmniejszej ochoty niszczyć sobie psychiki po raz drugi
1 dnia".

użytkownik usunięty
Sweet_Gosia

popieram Cie, w sumie lubię fantasy, ale te tolkienowskie mi w ogóle pod gust nie podchodzą, jedynym powodem, dlaczego to oglądam mimo iż się nudzę to to, że podoba mi się wątek Awena - Aragorn

ocenił(a) film na 9

Wow "...w sumie lubię fantasy, ale te tolkienowskie mi w ogóle pod gust nie podchodzą..." to powiedz mi które fantasy lubisz?

(Nie mam zamiaru cię ganić, ciekaw jestem)

użytkownik usunięty
jangru1804

ok, Mroczne Materie (ale książki, bo film mimo iż zrobili to nie to samo, a do tego nie sfilmowali nalepszego), pewnie jak wszyscy podoba mi też Harry Potter, choć już niestety trochę z tego wyrosłam;];] Na razie nie przychodzi mi nic na myśl, musiałabym się głębiej zastanowić, ale pewnie coś by się znalazło.

ocenił(a) film na 10

Weszłam na ten profil..... To jakis żart??!! Sweet Gosia ile ty masz lat?Widać, że interesują Cię tylko jakieś kiepskie romanse, a o porządnych filmach nie masz pojęcia..... Gdy si idzie na fil jest ograniczenie wiekowe. Najpierw zobacz od ilu to jest lat, a potem oglądaj lub komentuj albo poczekaj na wymagany wiek.
Pozdrawiam!

ocenił(a) film na 10
Nimfadora_2

a mi tam na profilu słitaśnej Gośki zrobilo sie żal wielkanocnego zajączka. siedzi to takie biedne miedzy Miley i HSM i musi sie glupio szczerzyc. biedny:(

s_w

Oj, biedny :D

Nimfadora_2

Zgadzam się w stu procentach z profilem Nimfadora_2 . I w ogóle z wszystkimi profilami którzy uważają że ta osoba nie zrozumiała tego filmu i bezpodstawnie mówi że ten film to dno .Sądze że nie masz prawa wypowiadać się na temat tego filmu lub jak już coś to zachowaj to dla siebie nie musisz tego rozgłaszać po Filmweb.Bo naprawdę niektórzy ludzie tak jak i ja mają szacunek do tego filmu i do powieści jak również i do J.R.R Tolkiena.

ocenił(a) film na 10
patka99

Ta osoba nie zrozumiała prawie żadnego filmu, które nadawałoby się do "wyższej kategorii kina", wiec o czym tu dyskutować. Patrzę na jej wypowiedzi i myślę, że w sumie nie jest aż tak źle (jeżeli chodzi o wypowiedzi) i zastanawiam się czy ona jest taka głupia, jest trollem czy może naprawdę uważa, że np. film "LOL" zasługuje na 10, a LOTR na 1... Trudno powiedzieć.

ocenił(a) film na 1
Nimfadora_2

Aha dużo się dowiedziałem .

Mroczne Materie?? I taki shit można w ogóle porównywać do Władcy?:D:D:D:D

ocenił(a) film na 10

Mów za siebie. Ja Pottera nienawidzę. To taki małyi głupi pseudoczarodziej. Bo do Gandalfa to mu sporo brakuje.

użytkownik usunięty
Sweet_Gosia

Taaa, a spójrzmy na Twój profil... Od razu po kliknięciu stałem się ofiarą sztucznego uśmiechu Cyrus. Idźmy dalej - patrzmy jakież to filmy uznałaś za najlepsze w 2009 roku... Miejsce pierwsze, a jakże: Hania Posrania, drugie i trzecie: Zmierzch. Aż mi wstyd, że w tym zestawieniu obok Zmierzchu i HM znalazł się Książę Półkrwi (może i kiepska ekranizacja, ale jestem wielkim fanem HP, a znalazł się w gronie, gdzie wszystkie inne filmy są godne Złotej Maliny). Czy osoba o tak zjechanym guście jest w stanie właściwie ocenić ekranizację arcydzieła Tolkiena? Delikatnie mówiąc- wątpię.

Hahahahahahaha, Katy Perry 10/10, Podziemny krąg 1/10 Słabo mi się zrobiło jak zobaczyłem ten profil !!!

Sweet_Gosia

Szczerze nie chciałabym tego komentować, ale wywarto na mnie presję społeczną ;)
Tak więc nie sądzę żeby zagorzała fanka hsm, czy "hanny zasrany" mogła oceniać LOTR. Według mnie to jest arcydzieło sztuki, zarówno pod względem fabuły jak i całej reszty. I nie mówię tu tylko o Dwóch Wieżach. A sceny z Frodo i Samem bardziej mnie przygnębiały niż nudziły, pomijając fakt, że Gollum (moja ksywa w szkole) jest moim ulubionym negatywnym bohaterem ;)

ocenił(a) film na 10
Alqualonde

Też ,, niestety" spojrzałam na jej profil .Fanka Hanny Montany i innych pierdół nie powinna oceniaĆ takich arcydzieł jak LOTR i koniec kropka.
Pozdrawiam wszystkich fanów.!

ocenił(a) film na 10
Pysia11127

Mój komentarz na temat profilu i wypowiedzi Sweet Gosi może być tylko jeden, Widzisz a nie grzmisz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones