PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=343917}
4,6 384
oceny
4,6 10 1 384
W śmiertelnej pułapce
powrót do forum filmu W śmiertelnej pułapce

film cudny ...

ocenił(a) film na 9

... strasznie mi się podobał i tez nie wiem skąd taka niska ocena. czy wie ktoś skąd można go ściągnąć ? jbc moje gadu : 2152839. ;))

hann06

Otóż to, dlaczego taka niska ocena ? Film jest na prawdę niezły i zasługuje na ocenę minimum 6,5, sam oceniłem na 7 (oglądałem już ten film a dziś obejrzę po raz kolejny).

ocenił(a) film na 10
sodekpl

świetny film, wlasnie szedl na tvp1 trzymie w napieciu i w ogóle, tak apropo po się konczy tajemniczo, jest może druga czesc tego filmu tzw jak to mowia na koncu PLAN C ?

psmajek

:D też go obejrzałam przed chwilą i zajrzałam tu by ocenić i sprawdzić czy jest druga część ;) ale na filmweb nic o tym nie ma więc podejrzewam że na tym się kończy historia tego filmu... a szkoda... chociaż czasem kolejne części psują poprzednie... ;)

Pozdr

ocenił(a) film na 8
Beatkos

bardzo ciekawy film,jak zobaczyłem co szeryf kazał temu młodzikowi,by nie interesował się tym to już wiedziałem że jestem z nimi.Postawa młodego policjanta zasługuje na pochwalę,chyba dlatego że tam nic innego się nie działo dlatego tym się zainteresował.Mama dobra programistka,dziewczynie należą się gratulacje gdyby nie ona pewnie by zginęli.Film bardzo dobry oceniłem na 8.Czekam na 2 część by zobaczyć plan C.

ocenił(a) film na 4
mlody113a

Obejrzałam wczoraj ze względu na nudę. Przyznam, że mnie nie powalił na kolana, raczej taki przewidywalny był. Bardzo śmiałam się w scenie, gdy ta dziewczyna dała kopniaka napastnikowi po czym uciekła dosyć wolno. Czemu ten facet wtedy nie strzelił? Przecież miał ją zabić? Po za tym - jak taka dziewczyna zdołała wydostać się z tych więzów na łóżku- była spętana na szyi i rękach przecież... Trochę to udawane było... I jej akcje z tym lusterkiem...
Moja ocena 4/10, bo film nie jest najniższych lotów - widziałam gorsze, ale super też nie jest....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones