PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=723157}

W cieniu kobiet

L'ombre des femmes
6,0 496
ocen
6,0 10 1 496
5,7 3
oceny krytyków
W cieniu kobiet
powrót do forum filmu W cieniu kobiet

Pozostaje w pamięci

ocenił(a) film na 8

Nie jest to film wybitny czy dogłębnie poruszający. Świeżo po seansie byłam lekko rozczarowana. Nie wzruszył do łez, nie rozbawił. Ale z godziny na godzinę czułam, że jednak coś po nim zostało. Minęły dwa dni a obrazy wciąż przewijają mi się przed oczami. szczególnie intrygujące są zdjęcia. Surowe czarno-białe kadry. Obskrobane ściany, brud i nieład na głowach bohaterów. Tworzy to specyficzny klimat. Kompletnie nie spodziewałam się takiej produkcji. Do tej pory francuskie filmy kojarzyły mi się prze de wszystkim z kolorem i pewnym magicznym odrealnieniem. Szczególnym plusem jest narracja, która stawia podaną historię z kompletnie innej perspektywy. Mogłabym napisać więcej ale nie chcę spoilerować =) Polecam !

ocenił(a) film na 2
maliaa

Pozostaje w pamięci to fakt, ale chyba swąd kiepskiego filmu.
Do bólu nudny, kiepskie aktorstwo, historia banalna, kadry nijakie (no w najlepszym stopniu poprawne).
Gdyby nie to, że film jest przebrany za hipstera to można się pokusić, że to paradokument w stylu "ukryta prawda".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones