PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30705}

W czym mamy problem?

Serial Mom
6,9 5 404
oceny
6,9 10 1 5404
7,6 8
ocen krytyków
W czym mamy problem
powrót do forum filmu W czym mamy problem?

Kultowy

ocenił(a) film na 8

Niesamowity film, super czarna komedia ze znakomicie obsadzoną główną rolą morderczej mamuśki.

ocenił(a) film na 8
efka__

Kathleen Turner jako seryjna morderczyni z uśmiechem na twarzy i perłami na szyi, niesamowite, to trzeba zobaczyć.

użytkownik usunięty
efka__

Prawda, bardzo dobry film i Kathleen - lubię filmy z nią a tutaj - chaaa - na samą myśl
gdy sobie przypomnę postać, którą stworzyła w tym filmie, to robi mi się "banan"

i za pół godziny - niespodziewanie - sobie go obejrzę jeszcze raz i to z dużą przyjemnością.

pozdro

ocenił(a) film na 5
efka__

Bardzo fajnie było wrócić do roku 94. Wypożyczalnie video, duże bluzy, aktorka która wcieliła się w mordercą mamę idealnie pasowała do tej roli. Chciałabym się dowiedzieć na czyjej historii został oparty ten film. Momentami wybuchałam śmiechem, humor był taki swojski i prawdziwy. Brakowało mi obejrzeć coś takiego a jednocześnie momentami czułam znurzenie. Miałam silne wrażenie jakbym oglądała Hiacynte z Co ludzie powiedzą tylko o jakieś 25 lat młodsza. Może to to, sama nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones