PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=652964}

W kręgu miłości

The Broken Circle Breakdown
7,7 20 010
ocen
7,7 10 1 20010
6,7 15
ocen krytyków
W kręgu miłości
powrót do forum filmu W kręgu miłości

W kręgu miłości

ocenił(a) film na 9

Jak dla mnie film "rozp...ił" system :)
Gdy masz doła i chcesz mieć większego obejrzyj ten film...
Gdy masz ochotę spojrzeć na PRAWDZIWE cierpienie bliskich sobie ludzi po stracie kochanej osoby
ten film na pewno jest dobrym wyborem pokazującym jak miłość zamienia się w żal, ból i śmierć.
Dramat w żywej postaci.
Nawet gdy nie lubisz country w tym filmie jest dopełnieniem obrazu.
PS
I nie piszcie proszę komentarzy o JP II, eutanazji itp.
To jest dopiero hipokryzja ludzi którzy o w/w nie mają pojęcia.

ocenił(a) film na 9
radkoskii

Ja na żadnym innym filmie tyle nie płakałam ;O Świetny film

ocenił(a) film na 8
radkoskii

Nawet gdy nie lubisz country, to polubisz :) Ten film zrobił coś niezwykłego - sprawił, że teraz w kółko słucham kilku piosenek ze ścieżki dźwiękowej, choć zawsze myślałam, że nienawidzę tego typu muzyki :-) O reszcie filmu wielu się już rozpisało, ja nie będę, ale na pewno warto obejrzeć. Muzyka rzeczywiście jest dopełnieniem obrazu :-)

ocenił(a) film na 10
radkoskii

"Jak dla mnie film "rozp...ił" system :)"

Nic dodac nic ując... mnie też "rozp...ił" Zbieram się po nim dopiero.

radkoskii

długo zabierałam się za niego, bojąc się tematyki. film faktycznie jest ciężki, bolesny, ale twórcom udało się nie wpędzić mnie w totalną deprechę. może dzięki retrospekcjom, może dzięki świetnej muzyce (też słucham w kółko soundtracku) klimat nie był aż taki przytłaczający, jak się obawiałam. świetne kino, długo pozostaje w głowie.

więcej, bez spojlerów => http://filmynakanapie.blogspot.com/2014/03/broken-circle-breakdown-2012.html

ocenił(a) film na 10
kajfilka

9 za film + 1 za muzykę :) Dla przypomnienia: https://www.youtube.com/watch?v=XKbTtoNsm5U

ocenił(a) film na 10
lena358

Zgadzam się. Cały film z tą muzyką CUDO. Wszystko do siebie pasuje, uzupełnia się, wzrusza...

majkalipcowa

...i manipuluje widzem też.

ocenił(a) film na 10
zweistein

Każdy film wykorzystuje wszystkie możliwe elementy żeby manipulować widzem, przecież film to jedna wielka iluzja, a nie reportaż z placu boju. I ma być wzruszająco i ma być emocjonalnie. Dlatego właśnie kocham kino. Za tą przecudowną podróż w jaką mnie zabiera od rzeczywistości.

majkalipcowa

Jasne, oczywiście. Tylko gdy na szali kładzie się cierpienie i śmierć dziecka, to już nie jest "przecudowna podróż". Ja w każdym razie nie potrafię się bronić przed taką piłką.

ocenił(a) film na 10
zweistein

Podróż była dla mnie maksymalnie emocjonalna i jest to jeden z najlepszych filmów jakie w życiu widziałam właśnie dlatego, że czasem oglądałam go z opadniętą szczęką (np. monolog na koncercie). Genialny film dlatego właśnie, że tak prawdziwy. To nie była zabawa śmiercią, to była właśnie podróż emocjonalna. Może tym razem nie "cudowna", ale przeciorała mnie na wszystkie strony, a takie kino lubię. Nie powierzchowne, banalne i przewidywalne.

majkalipcowa

Polecam "Ponette". Myśle, ze jest dla mnie tak znaczący jak dla ciebie "W kręgu miłości" (rany, ten tytuł jest okropny, jak z wenezuelskiego serialu)

ocenił(a) film na 10
zweistein

Dzięki. Już z opisu widzę, że znów podróż emocjonalna. Tylko, że po mnie takie filmy nie spływają, a wręcz przeciwnie... można powiedzieć wpływają.

ocenił(a) film na 10
radkoskii

Zajrzycie na facebooka na fanpage EKG Kina -> https://www.facebook.com/pages/EKG-Kina/466870720108777. Tam piszemy o "W Kręgu miłości"!!!:) Polecamy również recenzję http://independent.pl/n/16776.

radkoskii

Nie zgadzam się. Owszem film jest o tragedii i cierpieniu, ale wcale nie dołuje. Przeciwnie- pokazuje co w życiu jest ważne (rodzina, miłość) i że warto o to walczyć. Jest oczywiste, że śmierć też jest częścią życia i nie warto uciekać od takiego tematu, albo uważać go za dołujący. Każdego z nas czeka strata bliskiej osoby. To jest normalne. Bez śmierci życie nie miałoby raczej wartości. Byłoby nudną, niekończącą się wegetacją. Dla mnie to arcydzieło (doskonałe połączenie obrazu i muzyki) 10/10

ocenił(a) film na 10
Franio

Zgadzam się w 100 % ten film to arcydzieło z idealnie dobraną muzyką. Oglądałam go z zapartym tchem, kiedyś na pewno do niego wrócę. Przecudowne kino. Na takie filmy warto czekać.

ocenił(a) film na 9
radkoskii

Może nie będe oryginalny ale mnie również film rozwalił.. dużo prawdziwych uczuć i samo życie.. warto ten film obejrzeć. Polecam każdemu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones