PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=121759}

W kryjówce mojego ojca

In My Father's Den
7,6 1 510
ocen
7,6 10 1 1510
7,7 3
oceny krytyków
W kryjówce mojego ojca
powrót do forum filmu W kryjówce mojego ojca

Bardzo dobry film - 9/10

ocenił(a) film na 10

Wzruszający, interesujący, zawiły (na plus), znakomita gra aktorska zwłaszcza aktorki, która wcieliła się w postac Celi a także MacFadyena. To co najcenniejsze w tym filmie to całkowity brak komercji, przez co film może nie spodobać się wszystkim. Dla mnie bomba. Szkoda, że jest tak mało tego typu filmów, gdyby nie rola MacFadyena pewnie wogóle nie wiedziałabym o jego istnieniu. Gorąco polecam!

ocenił(a) film na 10
malva

ja tak samo:) gdyby nie rola MacFadyena, pewnie w życiu nie oglądnełabym tego filmu:) nie dziwie się, że miał nominacje dla najlepszego aktora:) b. mi się podobał ten film, fakt, trochę zawiły, ale to ma swój urok:) również gorąco polecam!:)

użytkownik usunięty
malva

Hejka !! Mam pytanko do malvy i batonika :) i do wszystkich co to czytają =D Jak można obejrzeć ten film ???????? Czy jest on dostępny w Polsce ?? Bo bardzo chciałabym obejrzeć ten film, ale nie wiem jak =( błagam, pomóżcie !!!!!!!!! Będę wdzięczna =D

ocenił(a) film na 10

No niestety, chyba żaden dystrybutor nie chciał w niego zainwestować. Jak musiałam posłużyć sie internetem, zeby go zdobyć a i to nie bylo łatwe. to chyba tez tylko to pozostaje. Moge sie mylić. Poszukaj moze znajdziesz w jakims sklepie internetowym. Pozdrowionka.

PS. Jak nie dasz rady znaleźć to zostaw mi maila na forum, jakoś się dogadamy ;)

ocenił(a) film na 7
malva

Przepraszam, że się wcinam w środek dyskusji ale bardzo zależy mi na obejrzeniu tego filmu a widzę, że Ty jesteś skłonna do pomocy. Czy mogłabyś się skontaktować ze mną przez maila? agula00@interia.pl (po aguli są dwa zera). Z góry dziękuję!

użytkownik usunięty
malva

Oki M@lva, dzięki za radę i dobre chęci =D Poszukam, a jak nie znajdę, to się do Ciebie zgłoszę =D Dzięki, że odpowiedziałaś mi na komentarzyk =) Pozdrawiam !!! =*

ocenił(a) film na 10

Więc mówię,można go wyporzyczyć w British Council,Warszawa,al.Jerozolims kie. Sądzę ,że w innych filiach też powiniem być.

mary_masza

gdyby ktoś chciał zdjęcia lub clipy z filmu dajcie znać na @ (emkafster@gmail.com)

m.

ocenił(a) film na 8
emkaf

film do wypozyczenia na emulu, (adres www.emule-project.net)

pamiętajcie żeby oddać w terminie (skasować po 72h)

ocenił(a) film na 10
Orest_Lenczyk

Obejrzałam ten film wczoraj i aż powalił mnie z nóg!!
Dawno nie ogądałam tak dobrej produkcji!
Film mna wstrząsnął...Ciągłe zawiłości,któe non stop się odkrywały,ale nie do końca...Każdy był w coś wmieszany...
NAPRAWDę POLECAM!

pozdrawiam:)

ocenił(a) film na 9
malva

Zgadzam sie z Tobą w pełni film był niesamowity, ja również nigdy bym o nim nie usłyszała gyby nie fakt że gra w nim drogi Matthew,a zagrał on swoja role jak zwykle cudownie:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones