PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663115}

W obronie własnej

Homefront
6,9 51 556
ocen
6,9 10 1 51556
5,9 7
ocen krytyków
W obronie własnej
powrót do forum filmu W obronie własnej

5/10

ocenił(a) film na 5

Film klasy B. Nie wiem co Stallone robił w czasie pisania scenariusza, ale pomysłu na jego pisanie to nie miał żadnego. Film jakich tysiące, wtórny, monotonny - czym dalej w las tym ciemniej a końcówka to jakaś parodia.Daje naciąganą ocenę 5 ze względu na sympatię do Stathama - swoją drogą Jason zaczyna grać w coraz to gorszych produkcjach i powoli zbliża się swoimi filmami do "legendarnego" Stevena Seagala - oczywiście jeszcze trochę mu brakuje ale jak tak dalej Jason będzie wybierał filmy to za kilka lat będzie mógł stać w jednym rzędzie z Seagalem.

ocenił(a) film na 6
rs55

Zgadzam się ale nie wiem,może to wina reżysera?tak czy siak faktycznie cieżko było przebrnąć

ocenił(a) film na 7
CelineMarie

ciężko było przebrnąć na 6* ???? to co z filmami na 1?

ocenił(a) film na 6
maciej_janicki

ciężko nie ze względu ,że był zły ,jakiś mocno nudny tylko mnie momentami zamulał (może dlatego,że oglądałam go mocno w nocy) i z tego względu ,że moje oczekiwania były bardziej wygórowane patrząc na aktora i scenarzystę (spodziewałam się więcej akcji) plus niektóre bzdurne sytuacje (akta w piwnicy) ;)
filmów na 1 mam góra z 5 czy 6 ocenionych ,więc to są już dno dna

ocenił(a) film na 5
CelineMarie

Dokładnie mam takie same odczucia też nastawilem się na porządne kino a tu klops a wspomniane już akta w piwnicy to jakiś żart. Każdy inny facet by je zniszczył a nie trzymał w piwnicy w kartonie, przesadzili.

ocenił(a) film na 4
rs55

Wreszcie ktos to głośno "powiedział"nie wiem skąd ten zachwyt u innych,to film klasy b...

ocenił(a) film na 8
aronn

Po prostu ludzie mają słabość do kina akcji z lat 80 ja też. A film jest dobry, utrzymany w klimacie takiego właśnie kina. Jest dużo walk, wybuchów. O to w takim kinie chodzi.

ocenił(a) film na 4
rs55

Po obejrzeniu Homefront, czyli następnego szablonowego filmu z Stathamem, pierwsza myśl jaka mi przeszła to porównanie Stathama z Seagalem :) Widze, że nie tylko ja złapałem taką rozkmine:)

ocenił(a) film na 4
AzoriuSS

Tak tylko Seagal strasznie się zaniedbał.

AzoriuSS

do Seagala dodalbym Van Damme,ktory tez powoli siega dna aktorskiego,a Stathamowi-szybcy i wsciekli 7 i niezniszczalni 3 moga poprawic wizerunek aktorski

ocenił(a) film na 4
pawelk1504

Osobiście uważam Stathama za idealnego aktora kina akcji w przeciwieństwie do Van Damme'a i Seagala. Jednak wszystko się rozchodzi o to aby baczniej dobierał propozycje filmów, w których gra. Transporter był świetny, Adrenalina również była czymś nietypowym i świeżym. Jednak te ostatnie role przypominają mi kariere Seagala. Pomimo tego Statham gra na znacznie wyższym poziomie nawet w takich produkcjach. Jego się dobrze ogląda i uważam, że marnuje swój potencjał.

AzoriuSS

za czasow vhs-van damme,seagal tez byli idealni do kina akcji,bo pamietam zapisy kilkudniowe na kazda nowosc z ich udzialem,a Statham zgadzam sie 100%,tylko tez niewiadomo,czy nie kasa jest najwazniejsza.

ocenił(a) film na 4
rs55

Ale to jest wlasnie typowy scenariusz Stallone z durnymi dialogami i plaskimi postaciami. Film bardzo schematyczny, infantylny, przewidywalny. Nie nudzil mnie, byl niezle zmontowany, ale obawiam sie, ze szybko o tej "fabule" zapomne.
Rzecz ponizej przecietnej a wiec uczciwe 4/10.
P.S. Slaby wystep Winony.

per333

masz racje,ale gdyby nie spartolili koncowki,bo to tragedia byla(od porwania corki)-film bylby nawet,nawet-ja tylko za Jasona dalem 5,bo 4 to obiektywna ocena

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones