PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663115}

W obronie własnej

Homefront
6,9 51 556
ocen
6,9 10 1 51556
5,9 7
ocen krytyków
W obronie własnej
powrót do forum filmu W obronie własnej

5/10

ocenił(a) film na 5

Poprostu jak ktos od czasu do czasu ma ochote na obejrzenie rambo co rozwala sam hordy przeciwnikow to mozna
zapuscic a w fabule nie ma co sie zglebiac bo jej praktycznie nie ma.

ocenił(a) film na 9
BriT

czego spodziewałeś się po tym filmie?to nie jest trylogia :) pozwoliłem sobie sprawdzić w czym gustujesz i oczywiście - film nie ma tak rozbudowanej fabuły jak "Władca pierścieni" czy może też "Ojciec chrzestny" :D weź kilka rzeczy pod uwagę: budżet filmu, reżysera, gatunek(a zwłaszcza to ostatnie) :) jeśli nie wiesz co to znaczy thriller to ci powiem drogi filmomaniaku, nazwa pochodzi z angielskiego thrill - DRESZCZ :D film trzyma w napięciu, filmy z Jasonem Stathamem w roli głównej wszystkie kończą się podobnie tzn. sam zawsze przeżyje(chyba, że mam braki) Jeśli chodzi o sam film: osobiście podobał mi się, wątek narkotykowy, wątek patologicznej rodziny oraz wpływ zachowania Broker'a na rodzinę małego urwisa to niezły dodatek do filmu :D film należy do tych "skończonych" tzn. do takiej kategorii luźniejszej -> takiej, w której film cały prędzej czy później można zinterpretować w jeden słuszny sposób, kieruje nas w jedną stronę i można powiedzieć edukuje :D podsumowując +Jason Statham +ciekawy wątek +genialne zakończenie + brak rozbudowanych i niepotrzebnych wątków+napięcie to sprawia, że film godny obejrzenia, POLECAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones