PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663115}

W obronie własnej

Homefront
6,9 51 556
ocen
6,9 10 1 51556
5,9 7
ocen krytyków
W obronie własnej
powrót do forum filmu W obronie własnej

Fatalny

ocenił(a) film na 3

Fabuła się nie klei, dialogi pisał jakiś pierwszoklasista. I co w tym filmie robi do cholery Jason Statham i dlaczego tak słabo zagrał?!

ocenił(a) film na 8
cyfrowy_baron

A czy to film fabularny? Pierwszoklasista dodaje takie komentarze jak ty.

ocenił(a) film na 3
davvid8

tak to film fabularny z gatunku Thriller/Akcja ! a niby jaki ? na dokument mi to nie wyglądało.
Film słaby, przewidywalny, wtórny do tego momentami mocno głupi nie wiem nawet jak udało mi się wytrwać do końca

ocenił(a) film na 8
doggz

to po chu.j oglądasz takie filmy? Skoro szukasz czegoś innego, wybitnego to następnym razem poczytaj opis zanim znowu się rozczarujesz tym, że film nie spełnił twoich ambicji. Ten film miał taki być i ja np. takie filmy lubię.

davvid8

Film ale przede wszystkim dla fanów sensacji i kina akcji w której bryluje niezawodny Jason Statham obecnie jak dla mnie jeden z najlepszych aktorów tego gatunku więc odradzam oglądanie tego filmu osobą które szukają jakiejś wybitnej gry aktorskiej oraz ambitnych monologów . Film jak dla mnie bardzo solidny ale mógłby być jeszcze trochę lepszy .

ocenił(a) film na 3
davvid8

zluzuj gościu bo żyłka pęknie. Zrozum że po takich aktorach jak Statham, Ryder czy Franco w jednym filmie człowiek oczekuje więcej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones