PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663115}

W obronie własnej

Homefront
6,9 51 553
oceny
6,9 10 1 51553
5,9 7
ocen krytyków
W obronie własnej
powrót do forum filmu W obronie własnej

Będzie puszczany w Polsce ten film?

ocenił(a) film na 8
AnthonyCole

Za jakieś 10 lat na pewno.

ocenił(a) film na 6
strupekcts

Nje miljon prędzej.

strupekcts

nie no ale poważnie?? nie będzie??? :(

AnthonyCole

Bankowo będzie! Pewnie z miesiąc po światowej, ale Stathama nasze kina nie mogą sobie odpuścić!

DragonXTR

mam nadzieję że będzie. Pewnie nie pójdę ale wkurza mnie że niektórych filmów u nas nie puszczają. Np. The hurt Locker - zdobywca chyba 7 Oskarów

ocenił(a) film na 7
DragonXTR

Ale niestety nasi dystrybutorzy coraz częściej ignorują Stathama. Nie zdziwiłbym się gdyby i ten film nie miał premiery kinowej, za to wyszedł tylko na DVD. Kolejno- "Blitz", "Safe", "Mechanik", "Parker" i wreszcie "Koliber" nie miały premiery kinowej w naszym kraju.

ocenił(a) film na 7
robert_28

Może jednak puszczą film, za duże wzięcie jest na niego w Polsce. Obsada świetna ( Statham, Franco) może już " dorośli"

ocenił(a) film na 8
AlexJEF1717

wątpię jak by miał być w kinach to filmweb by podał info. Trzeba czekać na DVD.

ocenił(a) film na 7
jarek1990

możliwe, ale miejmy nadzieję :) Franco i Statham FOREVER! :D :D :D

AnthonyCole

Nie będzie. Film zostanie wydany wyłącznie na DVD.

Statham w Polsce - chociaż jest w miarę znany - to nie jest gwarantem przyciągnięcia ludzi do kina. A czasy gdzie wystarczyło dać jakiegoś twardziela na plakacie, by sale kinowe zostały zapełnione, dawno się skończyły. Inna sprawa, że Statham już dawno w niczym dobrym nie zagrał. Ostatni jego film wybijający się ponadprzeciętność to Angielska robota z 2008 roku.

ocenił(a) film na 7
Hayes

Nie no, nie traćmy nadziei! Jak nie puszczą, to ja tracę wiarę Polskę, i jadę do Stanów, gdzie każdy film jest puszczany!

AlexJEF1717

Arniego ani Sly'a nie puszczają w kinach (Likwidator i Kula w łeb wylądowały od razu na DVD), a ty chcesz Stathama? :) Nie ma na to żadnych szans. Na 8 ostatnich filmów z nim, gdzie gra gł. rolę w kinach leciał tylko jeden - Adrenalina 2.

ocenił(a) film na 7
Hayes

to mogę se już bilet kupić :)

ocenił(a) film na 9
Hayes

"Elita zabójców" kolego.

piniadz

W Elicie nie grał głównej roli (to była jedna z głównych), kolego.

ocenił(a) film na 9
Hayes

Czyli jedna z głównych ról to nie rola główna? Dziwne...

piniadz

Nie kłócić się na moim temacie bo zrobie wam wjazd na chate i się skończy xDDDDD

ocenił(a) film na 7
AnthonyCole

Premiera dvd kiedy??

giovanni50

Pewnie z pół roku po premierze w kinie

ocenił(a) film na 8
piniadz

e tam, Elita Zabójców była słaba, obejrzałem ten film 2 razy, bo się dziwiłem jego dość wysoką oceną, no ale nuda, ze Stathamem tak z ostatnich 4 lat świetny był, Mechanik, niezły był także Safe,Blitz

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones