PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663115}

W obronie własnej

Homefront
6,9 51 556
ocen
6,9 10 1 51556
5,9 7
ocen krytyków
W obronie własnej
powrót do forum filmu W obronie własnej

Od czasu premiery Homefront nie mogłem się doczekać aż go obejrzę. Dla rozrywki, dla przyjemności i dla samego zaliczenia kolejnej porządnej produkcji ze Stathamem, który jest wręcz stworzony do takich ról - twardego gościa (dobrego czy złego), który nie przymyka oczu i
nigdy nie odpuszcza.

W Homefront było wszystko czego oczekiwałem - napięcie, akcja, dobra fabuła. Czego chcieć więcej? Do tego na plus to, że nie wpieprzyli w ten film to masy efektów specjalnych i osadzili akcję filmu w małym miasteczku, gdzie wszyscy się znają, plotkują i w szczególności wtykają nosy w sprawy nowo przybyłych i zawsze się mszczą.

Jestem nasycony. Aż trudno uwierzyć, że Statham ma już 46 lat! Bardzo dobrze się trzyma. Wygląda na dużo mniej.

Filmy z jego udziałem z 2013r. - Parker, Koliber i Homefront, a także rozrywkowy choć trochę słabszy Furious 6 - nie zawiodły. Najlepszy był zdecydowanie Koliber ze względu na swoją ciekawą i niebanalną fabułę. Kto nie oglądał szczerze polecam.

Rubin91

Który to już dobry film akcji ze Stathamem?
wszystkie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones