PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663115}

W obronie własnej

Homefront
6,9 51 556
ocen
6,9 10 1 51556
5,9 7
ocen krytyków
W obronie własnej
powrót do forum filmu W obronie własnej

Uroki życia na wsi.

ocenił(a) film na 5

Fabuła w tym filmie to tylko dodatek, by móc pokazać co Jason Statham potrafi zrobić (bójki, pościgi, strzelaniny) kiedy się zdenerwuje, a że potrafi wiele ogląda się to całkiem nieźle. Choć w moim odczuciu jest to jeden ze słabszych jego filmów. Reasumując daję tylko 5. na 10. bo po Stathamie zawsze spodziewam się czegoś…extra, a tu tego zabrakło.

ocenił(a) film na 10
robben76

Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych filmów w jakich ostatnio zagrał. Niby prosta historia ale jak zrobiona. Były i strzelaniny i walki wręcz i krótki pościg. Myślałem że fabuła z minuty na minutę pójdzie w złą stronę i że co chwilę będę widział strzelaniny i coraz to więcej trupów ale było odwrotnie. Najlepsza scena na której się uśmiechnąłem była sceną ostatnią w więzieniu.

ocenił(a) film na 5
FF7manifo

Zgadzam się ostatnia scena – super, ale co do samej oceny filmu niekoniecznie, jak dla mnie „Koliber” (min. z nim i z Agatą Buzek) o wiele lepszy – polecam.

ocenił(a) film na 10
robben76

Oglądałem. Najgorszym filmem nie był ale najlepszym też nie bo z tych ostatnich filmów Parker wypadł najgorzej. Ogólnie Homefront podoba mi się bo jest filmem spokojnym w którym dołączono sceny walk,strzelanin itp. Główna postać fajnie przedstawiona,szukająca spokojnego życia dla siebie i swojej córki.

ocenił(a) film na 6
FF7manifo

10/10? Arcydzieło? Naprawdę nie żartujesz?

ocenił(a) film na 10
Zetar

Na moje oceny filmów na filmwebie się nie patrz bo oceniam je w inny sposób. Jeżeli film mi się po prostu podoba daje dychę. Jeżeli film mi się nie podoba - nie oceniam.

ocenił(a) film na 6
FF7manifo

Ok, chociaż nie do końca się zgadzam z takim ocenianiem :)

ocenił(a) film na 10
Zetar

To jest coś w rodzaju mojej listy. Tak jakby zaznaczam film że już go kiedyś oglądałem i mi się spodobał i żebym mógł go jeszcze kiedyś powtórzyć.

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 4
FF7manifo

Przez takich matołów ocena wielu filmów jest ***.

ocenił(a) film na 10
Cavaan_2

Nawet gdybym miał ocenić to ocenił bym ten film na 10/10 ponieważ przypomina on mi stare kino. Co do ocen ,,wielu filmów'' nie obchodzą mnie one, bo pierwsze co robię to nie patrze na ocenę tylko na opis i ewentualnie Trailer. Oceny kłamią i zawsze będą kłamać bo to zależy od człowieka. To że film ma 7,6 nie oznacza że każdemu się spodoba a żeby to sprawdzić trzeba po prostu obejrzeć.

Pozdrawiam Matoł.

ocenił(a) film na 5
robben76

W pełni zgadzam się z twoją oceną. Lubię filmy ze Stathamem. Można się przy nich miło rozerwać, ale akurat Homefront jest moim zdaniem bardzo przeciętny. Szkoda, bo po naprawdę niezłym Koliberze liczyłem na coś lepszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones