PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663115}

W obronie własnej

Homefront
6,9 51 556
ocen
6,9 10 1 51556
5,9 7
ocen krytyków
W obronie własnej
powrót do forum filmu W obronie własnej

W końcu sensacja na wysokim poziomie. Konstrukcja filmu nawiązuje do filmów akcji z lat 80-tych w których to prawy Sylvester Stallone albo inny bohater rozprawia się z bandą złych ludzi.

Jasno zarysowane granice. Czerń i biel, żadnych półcieni. Wartości: przyjaźń, LOJALNOŚĆ tak w dzisiejszym świecie splugawione w tym obrazie są bardzo mocno zaakcentowane. Miłość rodzicielska, mężczyzna jest mężczyzną a nie jakimś różowym metroseksualnym abnegatem i dziwadłem. Jak trzeba to przypieprzy. Ma zasady ale stanie do walki w obronie najbliższych.

Prosty film niczym budowa cepa. Ale cholernie sprawnie zrealizowany. Kapitalnie się go ogląda, trzyma w napięciu do ostatniej klatki. Zaskakująco dobra rola Stathana.

Polecam dla odpoczynku w piątkowy wieczór. Zabawa gwarantowana. Trup ściele się gęsto ale granice NIE są przekraczane. Polecam. Piątka za scenariusz dla Sly'a. :-)

Neko_

Chyba oglądałeś jakąś wersję z innym zakonczeniem.Wszystko jest niezłe,ale do momentu porwania córki przez Sheryl,bo to co pózniej się dzieje to jest katastrofa-głupota,goni głupotę,a już koncowa walka to dramat

ocenił(a) film na 6
pawelk1504

Właśnie , to już nie pamiętam który z kolei film sensacyjny z dziecięcym aktorem w jednej z głównych ról , który zamiast poruszyć , po prostu mnie wkurzył , przynajmniej w końcówce filmu . W sytuacji zagrożenia życia każą dzieciakowi się wydzierać przy każdej okazji , gdy ma się schować i być cicho zaczyna stękać jęczeć albo co , zadawać bezsensowne pytania , ... szkoda gadać ... Rękę Stallone widać w całym filmie , ciekawe czy jest napisany niedawno , czy też 30 lat temu , bo poza nowoczesną technologią i autami rzeczywiście przypomina filmy z lat 80-tych . Co mi wcale nie przeszkadza ...

jjarek_filmweb

gdzies czytałem,że film miał przypominac kino lat 80/90-tych.Szkoda tej zepsutej koncówki,bo filmik do pewnego momentu,był przyjemny w odbiorze

ocenił(a) film na 8
Neko_

Zgadzam się z tobą film był świetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones