PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663115}

W obronie własnej

Homefront
6,9 52 tys. ocen
6,9 10 1 51817
5,9 7 krytyków
W obronie własnej
powrót do forum filmu W obronie własnej

fajna sensacja

ocenił(a) film na 7

dla tych którzy lubią tego typu kino tzn. trochę bijatyki dużo strzelania i na szczęście żadnych pościgów samochodowych film
powinien się podobać. W fabule jedna sprawa idiotyczna- żeby nie zdradzać fabuły - sprawa dokumentów tajnego agenta
ale ogólnie fim bardzo fajny. Raczej się nudzić nie można.

ocenił(a) film na 7
gepard02

Jak to żadnych pościgów?
Jeden był, krótki i niezbyt efektowny, ale był.

ocenił(a) film na 7
Leszy2

no rzeczywiście krótki pościg po koniec filmu był. Na szczęście nie było on tego typu scenami nasycony co zresztą jest domeną kina akcji zza oceanu.

ocenił(a) film na 3
gepard02

Film w pełni przewidywalny, kryształowy bohater, jednak nie do końca rozgarnięty (pod widza). Wstyd mi, że obejrzałem do końca. Jak widać są jednak widzowie tacy jak twórca wątku, dla których kręci się taki chłam i mają nawet sprecyzowany gust: mordobicie - tak, pościgi - nie. Gdyby nie Internet to bym nie wiedział, że tacy ludzie istnieją. Syf!

ocenił(a) film na 7
filozof71

O gustach się nie dyskutuje więc ocenie powinien podlegać film a nie widz. Na szczęście każdy ma prawo wyrazić swoją opinię ale warto by było być bardziej wyrafinowanym i nie obrażać innych.
Cenię twoją opinię na temat filmu i rozumiem że się nie podobał. Nie cenię pogardy dla innych którzy mają odmienne zdanie. Życzę udanego i spokojnego dnia.

ocenił(a) film na 3
gepard02

Polecam ostatnie filmy ze Stalone. Jeden z Weroniką Rosatti w epizodzie a drugi z Arnoldem. Niby ten sam gatunek a przepaść w stosunku do tego pozwolę sobie powtórzyć - gniota.