PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663115}

W obronie własnej

Homefront
6,9 51 556
ocen
6,9 10 1 51556
5,9 7
ocen krytyków
W obronie własnej
powrót do forum filmu W obronie własnej

pierwsza połowa ok , myślałem że się rozkręci, ale dalej jakbym oglądał budżetowe filmy z
Seagalem.

FRANK_MARTIN_FILMWEB

Ale o co chodzi? Przecież Statham nie jest aktorem, który jest jakimś guru kina, który gra w każdym możliwym gatunku jak np.... Johny Depp który, który potrafi zagrać i wcielić się w każdą możliwą postać. Statham jest zbudowany, on ma pokazywać kino akcji, pościgi, szczelaniny, mlny upadków obić itp itd i wyjść z lekkim zadrapaniami na ciele, przejął miano twardziela ekranów kin i tyle. Facet gra w filmach, gdzie ma akcje i rozrube robić i ok. I zaje....ogląda się filmy z nim, ulubiony aktor jeśli chodzi o kino akcji.
Seagala...? Lekka przesada :) Ten to ma każdy film z podobną fabułą, producent i aktor głównej robi pomacha rękoma i tyle. U niego nic sie nie trzyma....całości,.

ocenił(a) film na 5
Logan_Cole

no właśnie dla mnie Statham jest najlepszym aktorem kina akcji ale ten film jest strasznie "tani" , akcja jest ale jakby jej nie było , to nie jest poziom do którego przyzwyczaił nas Statham , fabuła wtórna ale mi to nie przeszkadzało tylko ten film jako całość jest maksymalnie średni.
Sceny walki są kiepskie , nie wiem czy tak to miało wyglądać ,czy Statham wypadł z formy , czy może Stallone za dużo namieszał.
To jest kino akcji ale nie jest to ambitne kino akcji , powiem tylko tyle że Parker miażdzy ten film pod każdym względem a tam jak już była akcja to wyglądało to bardzo porządnie.

FRANK_MARTIN_FILMWEB

Czy ja wiem, więcej gadania poprostu, ale tyle samo standardowo 6-8 gości z karabinami na stathama wszystkich wybija pokoleji :)

ocenił(a) film na 5
Logan_Cole

no tak gadanie mi nie przeszkadza ale jakość walk , ogólnie cały film jest niska , po prostu d.. nie urywa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones