PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=464982}

W pajęczej sieci

In the Spider's Web
3,2 528
ocen
3,2 10 1 528
W pajęczej sieci
powrót do forum filmu W pajęczej sieci

Pani spadała ze skały w przepaść, ale uratowało ją, że zaczepiła się o coś na własnych koralach i zawisła szyją(!). I taki mniej więcej mądry był cały ten film.

ocenił(a) film na 3
Mikober

Jak w swojej wypowiedzi zawierasz jakies informacje o tresci filmu to uzywaj opcji SPOILER, jak nie wiesz co to znaczy to poszukaj w google

lord_slayer

Temat mojej wypowiedzi niczego nie zdradzał, dopiero jej całość, można było dalej nie czytać. Było to oczywiste, że po takim temacie będzie informacja o treści. Leksyka na to wskazywała, wielokropek. Jak jedzie tramwaj, a Ty idziesz po torach, to on dzwoni, nie ma tabliczki "uwaga, jadę, zejdź, bo mogę cię potrącić". Oczywiście nie mogłeś zakończyć swojego komentarza na słowie "spoiler", bo bez oplucia drugiego człowieka się nie da, prawda?

ocenił(a) film na 3
Mikober

Wiesz, ze nie masz racji ale widze, ze dalej bedziesz sie klocil . .

lord_slayer

Nie mam racji, że mogłeś zakończyć na słowie "spoiler", bo bez opluwania też można? Fajnie

ocenił(a) film na 1
Mikober

Ale zdradziłeś jedną ze scen, więc kolega miał rację - powinien być znaczek - SPOILER!

xena_4

Kolega jest w ogóle esencją braku pogardy dla drugiego człowieka. "Jak nie wiesz, co znaczy 'spoiler', to sobie poszukaj w google" - rzygać się chce od takiego prymitywizmu i jadu. Gdyby nie to, może bym i w jakimś stopniu przyznał mu rację. Ale albo jak normalny, względnie dobrze wychowany człowiek niech ze mną rozmawia, albo wcale. Pozdrowionka i życzę uśmiechu i wzajemnego szacunku:-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones