PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6419}

W paszczy szaleństwa

In the Mouth of Madness
7,0 17 256
ocen
7,0 10 1 17256
8,0 13
ocen krytyków
W paszczy szaleństwa
powrót do forum filmu W paszczy szaleństwa

Choć na pewno wiele osób się ze mną nie zgodzi. "W paszczy szaleństwa" to zdecydowanie najlepszy horror jaki w życiu oglądałem - niesamowity klimat jaki towarzyszy tej produkcji wrył mi się w psychikę i oddziaływał na mnie jeszcze jakiś czas po seansie ;-) Coś genialnego. Żaden inny horror tak na mnie nie zadziałał. Do tego jedna z najlepszych ról Sama Neilla i świetne, dość niespotykane zakończenie. Minusem mogą być efekty specjalne (jakieś kostiumy i zwykła charakteryzacja), ale to w końcu film made in 1995 i od tamtego czasu minęło już 14 lat ;-) Więc można na to przymknąć oko. Polecam!

ocenił(a) film na 10
JoNNy_908

To jest arcydzieło - jak ja się zgadzam to na pewno tak jest. Jedyne rzeczy, na które na leży przymkmnąć oko to niski budżet filmu (charakteryzacja, efekty) poza tym film jest bardzo dobrze przemyślany i ten klimat muzyka/postaci pewne siebie z dodatkiem horroru to tworzy coś wyjątkowego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones