PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30866}

W upalną noc

In the Heat of the Night
7,4 5 901
ocen
7,4 10 1 5901
7,8 9
ocen krytyków
W upalną noc
powrót do forum filmu W upalną noc

Bez zachwytu

ocenił(a) film na 5

Niestety mnie ten film nie zachwycił. Nie rozumiem tych wielu pochwał w kierunku tego filmu. Początek filmu faktycznie ciekawy, ale potem nudnawy ode mnie 5/10.

ocenił(a) film na 8
kingjames7

trzeba było nie oglądać na dwa razy, tylko obejrzeć na raz
bo widzisz film może być nudny, jeśli o czymś jest
weźmy taką Casablancę no niby akcja żadna, choć można się spierać(dyskutują, wszystko w jednym miejscu) a jednak coś się dzieje,
każdy film tak jak każda książka ma swój charakter, jedną można przeczytać i trzymać jak talizman inną można potraktować jako podpałkę
ten zmieniał podejście do ludzi i taki miał sens, czy to miało być wyszukane inteligentne jak dobry kryminał polańskiego, czy inny - nie, to musiało dać ludziom do myślenia i takie właśnie jest
film musi dawać do myślenia, jak książka, jak doświadczenie życiowe,
to że nie daje ognia i żaru miłości, nie znaczy że nic nie ma, że nic nie wnosi
dla mnie... wnosi dużo, zmienia sposób myślenia(oczywiście nie chodzi tu o czarnych) tylko o ludzi, że nie wszystko jest takie jak nam się wydaje, nie wszyscy są tacy jak o nich mówią, piszą, bo tak naprawdę nie liczy się to skąd jesteś tylko co robisz i kim jesteś

ocenił(a) film na 8
kingjames7

Film bardzo dobry. Aktorstwo znakomite. Brakło mi tylko tego "błysku", który najlepszy film oscarowy powinien odznaczać - zwłaszcza w tamtych czasach :) Pewnie jednak wielka polityka dała o sobie wtedy znać... rasizm był wtedy po prostu, że tak powiem "na czasie", a może mówiąc ściślej... walka z nim była "na czasie" ;P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones