PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607382}

Wada ukryta

Inherent Vice
6,6 17 971
ocen
6,6 10 1 17971
6,9 27
ocen krytyków
Wada ukryta
powrót do forum filmu Wada ukryta

Ten temat chcę poświęcić konkretniej tej stronie, temu co zawiera, właściwie czego jej brakuje.

W filmie pojawiła się naga kobieta ( szok, cała naga, ludzie chyba spalą się ze złości w szczególności użytkowniczki ), ale w zdjęciach do filmu nie widać ani jednego zdjęcia z naga aktorką, widocznym jej łonem? Dlaczego? Przy innych filmach na zdjęciach widać całych nagich mężczyzn, więc jak to jest. Kobieta cała naga frontalnie jest cenzurowana, ale mężczyzna nagi frontalnie może być pokazany. Przecież to dyskryminacja, w odwrotnej sytuacji już by trąbiliby na forum.

Podobno nagość to nic złego, ale kobieca jednak razi. Feministyczne lobby?

ocenił(a) film na 7
Kravicc

Po prostu nikt nie wstawił jeszcze zdjęcia nagiej Shasty

użytkownik usunięty
Gyp

To wstaw...

ocenił(a) film na 7

Nie chce mi się

użytkownik usunięty
Gyp

Mnie też nie.

Czy ty jesteś Charlie? Gdzie te europejskie wartości, równość płci, parytet. Nie gadaj, że Ci się nie chce, jeżeli możesz to zrób to, bo chyba tylko jacyś admini mogą to tylko robić :)

użytkownik usunięty
Kravicc

Wybacz, nie mam uprawnień. Ale jak chcesz to prośbę zawsze możesz do nich napisać.

Gyp

Jeżeli możesz, to zrób to. Przecież panie feministki mówią o równość płci, więc męska część użytkowników powinna mieć zapewniony parytet na nagość płci przeciwnej :)

Na serio, wstaw to zdjęcie.

ocenił(a) film na 7
Kravicc

Wstawiłbym ale nie chce mi się

Kravicc

nagie panie czesciej widuje niz nagich panów poalczku

ocenił(a) film na 10

Jest brzydka(chociaż stopy ładne)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones