Repertuar filmu w Szczecinie i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Wake Up

Wake Up

1h 23m
Grupa młodych aktywistów dewastuje centrum handlowe, nagrywając wszystko by opublikować w sieci. Zostają jednak uwięzieni wewnątrz budynku i muszą stawić czoła obłąkanemu ochroniarzowi, który na nich poluje.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Szczecinie lub
Wake Up
Zwiastun nr 1 (polski)
nr 1 (polski) 2024-05-14T11:19:13 https://fwcdn.pl/webv/89/73/68973/68973.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/106/10053406/WAKE_UP___Oficjalny_zwiastun___Kino_Swiat.vp9.1080p.webm

Grupa młodych aktywistów chowających swoją tożsamość za zwierzęcymi maskami postanawia zaprotestować przeciwko niszczeniu środowiska dewastując wnętrze centrum handlowego. Zaraz po wieczornym zamknięciu drzwi dopuszczają się wandalizmu, a wszystko to nagrywają na telefon i zamierzają opublikować w sieci. Jednak ich plan szybko kończy się niepowodzeniem, gdy okazuje się, że zostają uwięzieni wewnątrz budynku i muszą stawić czoła obłąkanemu ochroniarzowi. Pasją nocnego stróża są polowania przy użyciu prymitywnych narzędzi i teraz niestabilny psychicznie mężczyzna będzie próbował wyłapać ich wszystkich, a każda z jego kolejnych pułapek będzie bardziej wymyślna od poprzedniej. Gdy noc wypełni się przemocą i terrorem, aktywiści rozpoczną desperacką walkę o życie.

premiera

krytyk niezależny
6
Całkiem sprawna, niezobowiązująca rąbanka.
0
1
weźmy sobie bohatera imieniem Kevin, niech buduje domowej roboty pułapki, będzie fajnie. Spoiler Alert: nie jest
1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones