PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1066}
7,5 36 604
oceny
7,5 10 1 36604
7,3 18
ocen krytyków
Wall Street
powrót do forum filmu Wall Street

wczoraj... polecam goraco kazdemu gra aktorska na najwyzszym poziomie

sklodowskidk

Popieram. Film znakomity. Widzialem go dopiero tydzien temu i bylem pod wrazeniem. Gra aktorska naprawdę super. Koncowka troche dziwna, ale to nie zmienia faktu, iz film warty obejrzenia. Polecam

Obejrze nowa czesc i porownam.

ocenił(a) film na 7
sklodowskidk

Ja obejrzałam ten film dopiero wczoraj i niedługo zamierzam obejrzeć 2 część. Nie przesadzałabym z tym aktorstwem, przynajmniej ze wszystkimi - Daryl (mimo symaptii) jak dla mnie zagrała kiepsko, Charlie średnio, podobnie Sean Young. Najwyższy poziom jak dla mnie zaprezentował Martin Sheen. Douglas - nie mogę znieść jego głosu, ale przyznam, że zagrał bdb. Jestem ciekawa jaka będzie moja reakcja po obejrzeniu 2 części. Za cz. 1 daję 7,5

ocenił(a) film na 9
sklodowskidk

Aktorstwo rzeczywiście rewelacyjne, ale przede wszystkim niezapomniany klimat i fantastyczne dialogi...

malkavian4

A ja się dziwię, że wytrzymałem do 3/4 filmu...

ocenił(a) film na 9
Jack_Holborn

De gustibus non est disputandum :D

ocenił(a) film na 8
malkavian4

Douglas klasa sama w sobie - zasłużony oskar! Martin Sheen wspaniały, Charlie znakomity (czemu później tak się stoczył :/), tylko ta Daryl... dobrze, że nie była za często na ekranie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones