PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112732}

Wallace i Gromit: Klątwa królika

Wallace & Gromit in The Curse of the Were-Rabbit
6,9 27 205
ocen
6,9 10 1 27205
6,7 15
ocen krytyków
Wallace i Gromit: Klątwa królika
powrót do forum filmu Wallace i Gromit: Klątwa królika

Dla mnie ten film jest kompletną katastrofą. Byłam na nim w kinie z koleżankami które potrafia się śmiać z wszystkiego,ale na tym filmie nie bylo się z czego śmiać. Najgorszy (po Zemście) film jaki widziałam. Nie wiem za co wszyscy tak ten film chwalą. Jest po prostu żałosny.

użytkownik usunięty
Niezapominajka

Aaaaaaaaaa plastelinowy króliczek ci w zad!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie wiem co cie moze rozbawic jesli nie plastelinowe kroliczki machajace do siebie nawzajem!!! Łiiiiiiiiiiiiiiii

Te plastelinowe króliczki to jedyne co było smieszne w tym filmie....
A to troche za mało jak na Oskara....

ocenił(a) film na 10
Sharis

Ten film oryginalnej wersji zawiera więcej dowcipów niż "Madagaskar", "Skok przez płot" i "Roboty" razem wzięte.

Problem w tym, że polskie tłumaczenie przeoczyło 45% śmiesznych rzeczy, a Ty nie po prostu przeoczyłaś kolejne 50%. Ja np. niektóre z nich takie jak marka maszyny do nitowania zauważyłem dopiero za n-tym razem. Błędy popełnione w tym filmie można zliczyć na jednej ręce, podczas gdy w innych produkcjach bywa ich kilkadziesiąt! Dodatkowo na uznanie zasługuje doskonały plastelinowy warsztat autorów.

Niezapominajka

zapewne Bravo Plebs cie fascynuje i twoją koleżanke też, wspaniały gust
gratuluje

ocenił(a) film na 8
Niezapominajka

Tiaa Plastelinowy królik i Zemsta mają ze sobą naprawdę dużo wspólnego

ocenił(a) film na 10
Mihau2D

Jej głowa... "zawiera orzeszki" :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones