Oskary

i jeszcze raz opinia naszej wspaniałej akademi mnie powaliła...no przepraszam ale uważam przeznanie temu filmowi oskara za dość sporą pomyłke :/

4
  • ten film był robiony 5 lat..... 5 długich lat.... efekt widzisz na ekranie. JEsli nie zauwazasz to czas kupic lepsze okulary. Pozdrawiam

  • Czy jeśli nie potrafię docenić żółci słoneczników van Gogha uprawnia mnie do stwierdzenia, że krytycy sztuki się nie znają?

    Owszem nieraz wygrywają oscara filmy, których twórchy zrobili po prostu najlepszą wyżerkę dla szacownego jury, ale to nie zmienia faktu, że znają się na filmach lepiej od nas.

    Sam, gdy pierwszy raz oglądałem "Klątwę królika" byłem mocno zawiedziony. Jednak gdy jeszcze raz ale BARDZIEJ UWAŻNIE W ORYGINALE zmieniłem zdanie. Widziałem ten film jeszcze wiele razy i za każdym razem dostrzegałem kolejne piętra fabuły, kolejne "puszczanie oka do widza".

    By zrozumieć o co chodzi w wielu przypadkach trzeba pogłębić swoją wiedzę! Przykładowo zasady bokserskie wspomniane przez Victora chcącego sprać Wallacea - wiesz że zakazują one tzw "rabbit punch?" Ja nie wiedziałem.

Zgłoś nadużycie

Opisz, dlaczego uważasz, że ten wpis nie jest zgodny z regulaminem serwisu: