PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=839101}

Więcej niż myślisz

The Half of It
5,9 9 855
ocen
5,9 10 1 9855
6,3 3
oceny krytyków
Więcej niż myślisz
powrót do forum filmu Więcej niż myślisz

Nowy film netflixa i w zasadzie to samo jak zawsze i w dodatku tak stereotypowo jak to ludzie mówią o tej platformie i jakości ich filmów. Postacie generalnie były ok oprócz głównej bohaterki, która przez swój wręcz dziecięcy wygląd kompletnie nie pasowała. Film w zasadzie o poszukiwaniu własnej tożsamości, ale końcówka totalnie spartaczona i mogłaby się skończyć w innym momencie. Oczywiście w stylu netflixowym musieli wepchnąć na siłę homoseksualizm i przekombinować w myśl tej chorej poprawności. Myślę, że spodoba się komuś, kto lubi ogólnie wszystko co na netflixie. Dla mnie film stał się filmidłem w momencie gdy się domyśliłem co będzie dalej. Do piwa, do chipsów i w zasadzie na raz.


Chcecie na prawdę dobrej komedii, również z tego roku, również na netflixie? i w dodatku na prawdę śmiesznej i bez wciskania na siłę wątków gejowskich? Polecam Ricos de Amor. Obejrzałem zaraz po tym filmie i to było niebo, a ziemia i od razu wieczór bardziej udany.

ocenił(a) film na 5
balldur

Jak mozna wcisnac watek homoseksualny do filmu o homoseksualizmie i szukaniu wlasnej tozsamosci bo nie lapie? :)

ocenił(a) film na 9
bebuko

Właśnie. To trochę jakby narzekać na to, że w musicalu śpiewają, albo że w komedii romantycznej się całują.

ocenił(a) film na 7
balldur

Ojej, film wygląda na normicki, nie jest eksplicytnie tęczowy, więc włączam, a tu jeb - homoseksualiści, jak normalni ludzie w filmie dla nastolatków, i nagle się okazuje, że muszę na nich patrzeć, a nie mogę ignorować szufladki, w której sobie w kinie funkcjonują. To była pułapka!

ocenił(a) film na 3
ex_machina_durejko

Każdy ma prawo do własnej opinii :) Wyglądał na zwyczajne romansidło, a to zwykły film z netflixa ze specyficzną manierą. Trochę zasugerowałem się zachwytami w temacie na tym forum i zdziwiły mnie one totalnie :) myślę, ze moja opinia przyda się takim osobom jak ja, bo może szukałyby czegoś innego, a tak mają ostrzeżenie

ocenił(a) film na 7
balldur

Jak to dobrze, że bierzesz na siebie tę odpowiedzialność i ostrzegasz, bo jeszcze sobie ktoś bezbronne oczy porani widokiem 17-letniej, nieheteronormatywnej Amerykanki chińskiego pochodzenia. Chwała bohaterom!

ocenił(a) film na 3
ex_machina_durejko

Po to jest to forum :) niektórzy sprawdzają opinie przed obejrzeniem, nie sugerując się jedynie oceną. Pozdrawiam cieplutko :)

ex_machina_durejko

"nieheteronormatywnej" wincyj nowomowy, wincyj bełkotu z gender studies XD

ocenił(a) film na 7
dezertx

A Ty z tych, co na "frędzle" mówią "kuta$y", bo tak stoi w "Panu Tadeuszu"? :D

ex_machina_durejko

archaizmy są równie kretyńskie więc dokonałeś samozaorania, dobranoc

ocenił(a) film na 7
dezertx

Ach, samozaoranie - o, ja głupiutka, przecież tylko korwinizmy nazywają rzeczy po imieniu!

ex_machina_durejko

Korwin do szur systemu

użytkownik usunięty
ex_machina_durejko

A jak ktoś nie chciałby oglądać motywów z mordercami, to też taki ból tyłka byś miał?

ocenił(a) film na 6
ex_machina_durejko

Podobno jak się przestawi litery w "Netflix" to wychodzi "Ordo Iuris to opłacani przez Kreml fundamentaliści"

ocenił(a) film na 7
Norblin

Ciii, tak nie wolno mówić...

ocenił(a) film na 6
ex_machina_durejko

Kuzynka mi powiedziała, siedzi zapłakana i uczy się do matury ;)

ocenił(a) film na 4
ex_machina_durejko

Film był na tyle ciekawy, że obejrzałam do końca, ale jak dla mnie nic nie wniósł, nie zmusił mnie do przemyśleń, nie wywołał większych emocji, wydawał się dość mało pomysłowy. W filmie nie musi być dużo akcji by był dobry, ale tu trochę zabrakło głębi i dobrego zakończenia.

ocenił(a) film na 7
balldur

homoseksualizm jest właściwie jednym fundamentów filmu, więc to trochę jak twierdzić, że w film Piątek 13 wepchnęli na siłę morderstwo. poza tym to nie jest film o homoseksualizmie, tylko tym, że miłość to trudna sprawa i nie zawsze jest happy end. warto czasem nie skupiać się tak bardzo na tym, co widać od razu, i popatrzeć na inne aspekty.

ocenił(a) film na 9
manowce

Niektórzy dzisiaj odrzuciliby nawet najwspanialszy film jeśli byłby o lesbijce.

ocenił(a) film na 6
balldur

Balldurze, skorzystałem z Twojej rekomendacji (obejrzałem "Ricos de amor") i cieszę się z tego doświadczenia bardzo. Bardzo, dlatego że przekonałem się o kosmicznej odległości, jaka dzieli mnie od innych - zapewne wielu - ludzi.Na Teutatesa, co Twoim zdaniem stanowi przewagę "Ricos..." nad "Więcej niż myślisz"???! "Więcej..." arcydziełem nie jest (tu się z Tobą zgadzam), ale pokazuje jakieś prawdziwe emocje. Natomiast "Ricos"? Toż to arcymydlana, turboabsurdalna historyjka! Jedyną jej zaletą - aczkolwiek żałosną, ale można ją podkreślić - jest strój Moniki na finałowym spotkaniu po stażu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones