PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757913}

Wieczór gier

Game Night
6,4 86 237
ocen
6,4 10 1 86237
6,1 28
ocen krytyków
Wieczór gier
powrót do forum filmu Wieczór gier

Ekstra!

ocenił(a) film na 10

Dawno nie oglądałam tak świetnej komedii!

ocenił(a) film na 7
Anonim_xd_K

Dawno? Z twojego profilu wynika, że nigdy wcześniej nie oglądałaś żadnego filmu klakierze.

ocenił(a) film na 10
Salmonella

Haha, zacznij żyć prawdziwym życiem, a nie tylko wirtualnym, Gargamelu bez kultury i znajomości polskiego.

ocenił(a) film na 7
Anonim_xd_K

Coś ci się w główce poprzestawiało. Piłaś - nie pisz, trzymaj się tej zasady.

ocenił(a) film na 10
Salmonella

Dokładnie. Cieszę się, że zmądrzałaś.

ocenił(a) film na 6
Salmonella

Popieram.. niestety tak to wygląda jak napisałaś, Salmonello.
Przyznanie statusu arcydzieła tej komedii to moim zdaniem grube nadużycie. To nie liczenie się ze skalą, może świadczyć o niedojrzałości lub celowej manipulacji..
Nick nomen omen "Anonima" to, że to pierwszy oceniony film i reakcja na Twój wpis, tylko zwiększają prawdopodobieństwo, że jedno z wymienionych może mieć miejsce..

ocenił(a) film na 7
Rajwant

Akurat jestem facetem :)
A wracając do meritum, większość ludzi zdaje sobie sprawę, że GENERALNIE opiniami rządzi jedna życiowa zasada - ludzie najczęściej piszą, kiedy są z czegoś niezadowoleni, bo, z jednej strony, nie mają innego sposobu okazania swojego niezadowolenia, a, z drugiej strony, próbują przestrzec innych. Rzadko kiedy człowiek jest tak zadowolony, żeby namawiał na coś nieznanych sobie ludzi. Stąd mało jest w necie prawdziwych, pochwalnych opinii o produktach a większość piszą sprzedawcy czy importerzy itp.
Przejrzyj kiedyś wpisy przy premierze jakiegoś słabego, polskiego filmu to raka dostaniesz od ilości klakierów. Film grany od 2 dni a tu mnóstwo ocen 9-10 i peany na cześć filmu. A jak sprawdzisz piszącego to świeżutkie konto i jedna, jedyna ocena i oczywiście entuzjastyczna opinia. Dystrybutor "Kino Świat" takich klakierów miał mnóstwo
https://www.filmweb.pl/film/Pokaż+kotku%2C+co+masz+w+środku-2011-617930/discussi on/Ludzie%2C+nie+dajcie+się+zwieść%2C,1803410
https://www.filmweb.pl/film/Excentrycy%2C+czyli+po+słonecznej+stronie+ulicy-2015 -739774/discussion/Rewelacyjny,2686757
Kiedyś bawiłem się w wyszukiwanie takich klakierów ale teraz już mi się nie chce.

ocenił(a) film na 6
Salmonella

Tak się domyślałam biorąc pod uwagę zaczepność komentarza :), ale stwierdziłam, że będę się odnosić do Twojego nicka Sallonella (ona), który z jakiegoś powodu wybrałeś :)

Przejrzałam polecone wpisy.. nie ma o czym mówić..:(
Ale nadal jestem za tym by to wytykać, wtedy inni mają okazję się szybciej nauczyć, że z różnymi intencjami wszelkie opinie mogą być pisane, bo klakierzy są i na "plus" i na "minus" jeśli chcieliby coś zniszczyć.

W miarę wrażliwości i doświadczenia, już coraz mniej będziemy się dawać nabierać zarówno w opiniach o filmach jak i innych produktach, bo przecież zjawisko manipulacji ma szerokie kręgi..
Czego nam wszystkim życzę.
Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
Anonim_xd_K

Potwierdzam! Świetna komedia:)

ocenił(a) film na 7
Coyotman

Trudno brać na poważnie kogoś kto wstydzi się swoich opinii i zakłada nicka dla 1 oceny. Anonim_xd_K jesteś słaby/ba, a twoja opinia w temacie filmu jest tania i mało wiarygodna stąd komentarz Salmomelli.

ocenił(a) film na 10
toroz

" Jedyny sposób, aby zwyciężyć w kłótni z durnym umysłem, to unikać jej "

ocenił(a) film na 7
Anonim_xd_K

I słusznie :-) Nie wiem skąd wśród nas taki ogrom ortodoksyjnych talibów, którzy chcą zdeprecjonować każdego, kto ma inne zdanie.

ocenił(a) film na 9
Anonim_xd_K

Jestem tego samego zdania, komedia rewelacyjna :)

ocenił(a) film na 8
Anonim_xd_K

Zgadzam się, świetny film !

ocenił(a) film na 3
Anonim_xd_K

Wieczór Gier, to film, który jakością nie odbiega od filmów Netflixu. Nieźli aktorzy są - są, grają poprawnie - grają, a że całość słabo wyszła - cóż to masowa produkcja... Będę wdzięczny za wskazanie choć 3 śmiesznych momentów, których nie widać w zwiastunie... O zupełnie jak polskie ostatnie komedie, z całej produkcji po wyciągnięciu najlepszych scen do zwiastuna - nie zostaje nic...

ocenił(a) film na 7
VernonVern

Fakt, mało śmieszny film, (w sumie ja oczekiwałem drugiej Gry z Douglasem) ale wystawienie 3/10 jest trochę krzywdzące.

ocenił(a) film na 5
Anonim_xd_K

To żart ?!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones