PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757913}

Wieczór gier

Game Night
6,4 86 292
oceny
6,4 10 1 86292
6,1 28
ocen krytyków
Wieczór gier
powrót do forum filmu Wieczór gier

Fajna komedia

ocenił(a) film na 8

Lekka komedia. Można pośmiać się ze śmiechu. A moment wyciągania kuli zasługuje na Oskara. Polecam.

ocenił(a) film na 7
dorotacool

Tak myślałem, że tylko ja jestem na tyle...dziwny (?) , że omdlałem na tej scenie.Zamknąłem oczy i próbowałem dzielnie wysiedzieć lecz mimo to moja fantazja zrobiła resztę :D

dorotacool

Jak się śmieje ze śmiechu??

ocenił(a) film na 7
Omen22

Tak samo jak się boisz ze strachu :P

ocenił(a) film na 7
Omen22

Ja tam płaczę z płaczu xD

ocenił(a) film na 7
dorotacool

yyyy jakiej kuli? chodzi ci o jajko Faberge?

ocenił(a) film na 3
bejbi_dzejms

Jest tam scena, gdy laska postrzeliła swojego męża, a potem w jakimś zaułku próbuje wyciągnąć mu "kulę" z rany. Heheszek jest taki, że kuli nie ma, bo przeszła na wylot.
Jak dla mnie jedna z gorszych scen, ale ja nie lubię, jak się ludzie się krzywdzą, bo zachowują jak idioci. Jakbym chciała to oglądać, włączę wiadomości.

ocenił(a) film na 6
dorotacool

Mało realistyczna scena, facet zachowuje się jakby go wcale nie bolało - ta mu robi ranę na pół ręki i puka w kość, a ten nic. Ogólnie scena śmieszna, ale odrobinę przesadzona.

ocenił(a) film na 5
KamishaElaine

ale wiesz, że to jest film? na dodatek durna komedia

ocenił(a) film na 6
szatan667

A czy ty wiesz, że dobre filmy i dobrzy aktorzy charakteryzują się tym, że grają REALISTYCZNIE? Co to za argument w ogóle

ocenił(a) film na 5
KamishaElaine

nie gorączkuj się tak bo ci żyłka pęknie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones