PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=645574}

Wiedźma wojny

Rebelle
6,6 5 135
ocen
6,6 10 1 5135
6,6 5
ocen krytyków
Wiedźma wojny
powrót do forum filmu Wiedźma wojny

oczekiwałem więcej, nie oszukujmy się, każdy przeciętny Polak który w życiu nie widział afryki, ale za to
pograł z miesiąc w far cry'a 2, nie kupi tej opowieści.... nie wiem dlaczego ale dla mnie gra komputerowa
była bardziej jednoznaczna, sorry ale w mojej ocenie ten film w pewnym momencie się "rozjechał",
szczerze mówiąc chyba już na samym początku. Film o żywych duchach, które tak naprawdę nikogo nie
obchodzą, bo chyba inaczej nie da się podejść do filmu , który zaczyna się od zabicia przez bohaterkę
własnych rodziców i to tak naprawdę bez większych oporów (ja bym puścił serię w drugą stronę) ....
ocena ok 6/10 jest prawidłowa i naprawdę wystarczy...

ocenił(a) film na 6
mufo79

Także uważam że chyba swoich rodziców za bardzo nie kochała skoro dała się tak o namówić, ale oczywiście to tylko symbolika. Niemniej jednak całe widzenie duchów po "magicznym mleku" i legendy o Magicznym Tygrysie wyssane z palca to takie typowo afrykańskie podejście, ukazujące co się dzieje kiedy prymitywnym do szpiku kości ludziom daje się broń białego człowieka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones