PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=817161}

Wiedźma

Ma-nyeo
6,5 3 409
ocen
6,5 10 1 3409
5,2 4
oceny krytyków
Wiedźma
powrót do forum filmu Wiedźma

Ten fil jest naprawdę super. Ma zaskakujący scenariusz, jeszcze lepszą reżyserię, a do tego powalającą główną bohaterkę, sprawnie i płynnie przechodzącą od nieśmiałej nastolatki do bezwzględnej "suczy" i z powrotem, a także ciekawy drugi plan. Film gdzie nic nie jest oczywiste i gdzie warto zaufać reżyserowi, aby dać się kilka razy zaskoczyć. Jestem ciekaw, jaka będzie druga część, ponieważ otwarte zakończenie jest inne niżby się można było spodziewać. Warto ten film zobaczyć

ocenił(a) film na 8
GR0SZ_ek

Dobrze napisane. Spodziewałem się bajeczki a tu takie zaskoczenie. Bardzo dobry scenariusz. Nie jest nasycony przesadnią akcją i efektami specjalnymi. Gra głównej bohaterki faktycznie rewelacyjna. Świetna muzyka dodająca klimatu.

SantaCruzeNomad

do godziny czasu nie dałbym pozytywnej opinii ale dopiero potem zaczynało się to rozkręcać fajnie ta dziewczyna walczyla naprawdę dobrze się to oglądało zawsze można się doczepić do kilku jakieś tam niuansów ale ogólnie pozytywnie...

ocenił(a) film na 8
xxxfilmen

Dokładnie. Początek jest trochę przynudzający ale nadrabia grą aktorską.

SantaCruzeNomad

Ostatnio kilka filmów azjatyckich obejrzałem i muszę przyznać że naprawdę są pozytywne ogólnie dobre i dobrze się je ogląda...

ocenił(a) film na 2
GR0SZ_ek

Większego gniotu na canal + w tym roku nie widziałem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones