PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30760}

Wielki podryw

Heartbreakers
6,6 40 188
ocen
6,6 10 1 40188
5,2 11
ocen krytyków
Wielki podryw
powrót do forum filmu Wielki podryw

Beznadziejny! Do dupy!!! Wszyscy wsadzććie se w dupe te wasze denne komedyjki!!!!

Witam! :) Cieszę się, że moja wypowiedz okazała się wystarczająco chamska i bezsensowna, że musiałeś tu zajrzeć, ekterminatorze głupoty :P. O to mi chodziło. Nie od dawna wiadomo, że chamskie komentarze najbardziej przyciągają filmwebowców, hehhe.

A tak zupełnie na poważnie, to w filmie urzekła mnie wręcz Weaver swoją rewelacyjną rolą. Na prawdę, czapki z głów, panowie. Ona potrafi być aktorką komediową, ta mimika i ten akcent rosyjski.... BRAWO :D Śmiałem się do rozpuku. A Jennifer Love Hewitt (córka) jak dla mnie jest żałosna. Dodawała całości dramatycznego posmaku, nieco ochładzając zabawną atmosferę. No i ta końcówka, nieco naciągana. Film mógł skończyć się nieco wcześniej, lub w zupełnie inny sposób. A tak, pozostał lekki niesmak. Przynajmniej w moich ustach. Ale pani Weaver oklaski się należą!!!

ocenił(a) film na 5
nePOSTO

Co za sposób przykucia uwagi..... dawno przestałem go używać. ;P

ocenił(a) film na 8
nePOSTO

No to neposto grubo się mylisz jeżeli tak uważasz :] Żebyś wiedziała ...

użytkownik usunięty
nePOSTO

Zgadzam się! Świetna komedia i jak zwykle brawa dla Sigourney.

ocenił(a) film na 9
nePOSTO

Coś ci powiem. Do d... to jesteś ty wraz ze swoimi chamskimi komentarzami. Jak ci się nie podoba, albo nie wiesz, jaki ten film, to zajrzyj najpierw na filmweb i poczytaj, a potem oglądaj, a nie wypisuj jakieś durne i chamskie komentarze. Jak ci nikt nie każe oglądać, po co się w ogóle odzywasz???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones