PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,3 45 213
ocen
7,3 10 1 45213
6,1 8
ocen krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

Pocałunek

ocenił(a) film na 8

Co myslicie o pocalunku Estelli i Pipa jak jeszcze byli mlodzi??
Dla mnie to jeden z najbardziej romantycznie przedstawionych pocalunkow w historii kina. Zdjecia, podklad po prostu moim zdaniem majstersztyk.

Ale moze macie lepsze propozycje??

ocenił(a) film na 8
Robo

e tam odrazu pocalunek, dziewczyna liznela mlodego ten sie przestraszyl i tyle ^^

Robo

Coś w tym jest. Tylko pozazdrościć młodym... chwili ;)

użytkownik usunięty
Robo

muszę przyznać, że takiej sceny w filmie jeszcze nie widziałam ;) przykuła moją uwagę ;)

ocenił(a) film na 4
Robo

Romantycznie? Raczej bym napisał "zmysłowo".
Dobrze, że to nie było w Polsce kręcone, nagonka byłaby murowana, a tak możemy podziwiać piękną scenę.

ocenił(a) film na 2
uchoadr

Zanim cos napiszesz, przypomnij sobie film "Sara". W 90% krajów ten film by nie powstal...

ocenił(a) film na 10
uchoadr

ciesz się ze nie tylko ja zwrociłam uwage na te scene i równiez nazwałabym ja raczej zmysłową, nawet erotyczną

ocenił(a) film na 2
Robo

Zanim cos napiszesz przypomnij sobie film "Sara"! W90% krajów ten film by nie powstal.

Robo

taaak, scena najlepsza w filmie jak dla mniei najlepszy pocalynek jaki widzialem w kinie, ma to cos , tę muzyke, doskonale to okreslilas : majstersztyk , tu jest nawet link : http://www.youtube.com/watch?v=dUnSXEVz-j0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones