PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=197}

Wielkie nadzieje

Great Expectations
7,3 45 213
ocen
7,3 10 1 45213
6,1 8
ocen krytyków
Wielkie nadzieje
powrót do forum filmu Wielkie nadzieje

do chłopaków

ocenił(a) film na 8

czy lubicie takie "dziewczyny' <tu pasowałoby odpowiedniejsze słowo> które przez chwilę robią nadzieję na coś więcej a przez resztę czasu są zimne i niedostępne

ocenił(a) film na 10
monika199406

Nie Moniko nie bądź taka to strasznie dołuje chłopców tudzież mężczyzn ;)

ocenił(a) film na 8
Mearas_fw

to było pytanie

monika199406

Oczywiście, że lubią. Później "skrzywdzeni" na spokojnie mogą przygarniać dziewczynki na jedną noc.

ocenił(a) film na 8
aviatorka_06

liczyłam na odpowiedzi chłopaków

monika199406

Zbyt wielu rycerzyków to się tutaj, niestety, nie pojawiło.

ocenił(a) film na 8
aviatorka_06

a jakie to ma znaczenie czy je lubimy ? Tylko takie budzą dzikie żądze ,tylko takie wspominany w bezsenne noce . To pragnienie'' owocu zakazanego'' .................. Jeśli chodzi o film to '' nie cierpie melodramatów i romansideł'',ale uwielbiam '' Estelkę '' za trick przy fontannie .Tez bym się zakochał

użytkownik usunięty
monika199406

Nie, nie lubimy...

ocenił(a) film na 8

rycerzyk który lubi pamiętnik, nie do wiary, chyba jesteś jakimś wyjątkiem

użytkownik usunięty
monika199406

Najważniejsze nie ograniczać się do jednego gatunku filmów, bo wówczas robi się obsesyjnie.

ocenił(a) film na 8

ja właśnie zmieniłam gatunek

monika199406

dobrze ci to zrobiło

ocenił(a) film na 8
kama_2

to pytanie czy stwierdzenie

monika199406

Nie, nie jest wyjątkiem. Pamiętnik to piękny film, po " Tajemnicy Brokeback Mountain " mój ulubiony melodramat ;)

ocenił(a) film na 4
monika199406

Właśnie "pamiętnik" jest idealnym melodramatem dla mężczyzn - zły wniosek, błędny. Wiele chłopa przeżyło podobne historie. Film jest doskonale zrobiony.

ocenił(a) film na 7
monika199406

No pewnie, że lubimy. Zwłaszcza jak wyglądają jak Gwyneth.

ocenił(a) film na 6
AutorAutor

Nogi niezłe ale góra trochę gorzej ...

ocenił(a) film na 8
monika199406

Tak, modliszka to mój ulubiony typ kobiety. Najbardziej lubię tę późniejszą fazę znajomości, gdy są lodowate, niedostępne i niszczą mnie psychicznie. Marzę o tym, żeby poślubić modliszkę, mieć z nią gromadkę dzieci i w tym rodzinnym stadzie czerpać pełnymi garściami bolesne skutki naszego emocjonalnego skrzywienia

ocenił(a) film na 7
chechaouen

Dobra odpowiedz na głupie pytanie .

ocenił(a) film na 8
TheAmazingPudding

dokładnie

monika199406

nie to falszywe pijawy, czerpiuace radoche z czyjego nieszczescia, podle suki ;]

ocenił(a) film na 10
black_bastard

Widzę frustrację pokrzywdzonego gościa... skąd ja to znam ;)

monika199406

Nie do końca mogę się zgodzić z Twoim tokiem myślenia. Przed ślubem Estella przyszła do Finna i oznajmiła mu,że wychodzi za mąż. Ale ja myślę,że ona czekała aż on powie,żeby tego nie robiła. A ponieważ Finn stwierdził,że się cieszy więc ona po prostu wyszła za mąż. Ona jako dorosła kobieta niby była niedostępna ale w głębi duszy chyba cały czas go kochała.

ocenił(a) film na 4
noman64

Też prawda, ale ogólnie pytanie jest też zasadne. W fazie poznawania i zabiegania o względy sytuacja gdzie nie wszystko idzie "jak po maśle" potrafi pozytywnie zmotywować. Jest jednak jakimś rodzajem skrzywienia psychicznego przenosić to na późniejsze relacje i opierać związek na "takim układzie sił". Słowo ostatnie z premedytacją użyte ;-p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones