PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661375}

Wilkołak: Bestia wśród nas

Werewolf: The Beast Among Us
5,1 4 060
ocen
5,1 10 1 4060
Wilkołak: Bestia wśród nas
powrót do forum filmu Wilkołak: Bestia wśród nas

1/10

ocenił(a) film na 1

Bałem się... O śmierć swoich komórek mózgowych

ocenił(a) film na 8
Bliny

Napisz do Dody ona Cię zrozumie.

ocenił(a) film na 1
Nosferatu8

Obawiam się, że moją interlokutorkę zrozumie lepiej... To, jeżeli dyskusja ma dalej toczyć się na tym poziomie. A w kwestiach formalnych: film, owszem, jest pięknie sfotografowany, scenografia i plenery też wywierają pozytywne wrażenie, ale na litość: niczym nie wyróżnia się na tle genialnych filmów o wilkołakach. Wystarczy wymienić takie tytuły: Vargtimmen (1968), Wolfen (1981), Skowyt (1981), Towarzystwo wilków (1984), Zdjęcia Ginger (2000) czy Wilkołaka (2010). Jako kinomaniak oceniam walory estetyczne filmu, a nie aktorów... Ale to kwestia gustu. Jedni wybiorą polukrowany "Zmierzch" ze sztampowym wątkiem romantycznym [sic!], inni "Wilka" z Jackiem Nicholsonem.

ocenił(a) film na 7
Bliny

Wilkołak z 2010 roku to była szmira aż strach nic tego filmu nie uratowało nawet BdT i efekty , ten film dla mnie osobiście jest lepszy .Poza tym nie wymieniłeś jednego z najlepszych filmów o wilkołakach czyli Bad Moon.Dawanie tak niskiej noty temu filmowi to porażka lepiej już nic nie dawać bo zaniżasz średnią przez co wielu ludzi oceniających film tylko po statystyce z filmweb w ogóle go nie obejrzy.Z doświadczenia wiem że masa tutaj takich ludzi, film zasługuję na szansę.Myślę że wiele osób się z mną zgodzi.

ocenił(a) film na 1
Shade83

Co Ty wygadujesz?
Przecież "Wilkołak" z 2010 r. to był właśnie wspaniały film, wspaniale zrobiony - w starym dobrym stylu.
Jest PRZECIWIEŃSTWEM tego tutaj żałosnego dna, zwanego... "filmem" :).
Tam jest klimat, jest niepokój, jest strach.
Tam można się bać NAWET gdyby nie było efektów specjalnych
A tu - CO mamy?? Przecież to jest jakieś... DNO. ŻAŁOSNE DNO. Ni to horror, ni to western, ni to sensacja...
To jest jakiś DZIECIĘCY (dla 8-miolatków) western z dodatkiem wilkołaka. :)
...DNO.

ocenił(a) film na 7
Bliny

Ja się tylko zastanawiam. Oceniasz filmy albo 1, albo 10? Bo po tej ocenie i jej uzasadnieniu wydaje mi się, że... tak.

ocenił(a) film na 1
Nosferatu8

Ludzie kochani... przecież ten film to DNO. ...Pomijając już fakt, że zupełnie nie straszny (a podobno "horror").

ocenił(a) film na 1
Nosferatu8

Ten tutaj film jest właśnie akurat na poziomie zachowania Dody. ...Coś w SAM RAZ dla niej. :)

ocenił(a) film na 4
Bliny

też się bałam... że umrę z nudów:)

ocenił(a) film na 3
Bliny

Zgadzam się, jednakowoż zdjęcia i plenery bardzo udane, natomiast dokładne pokazywanie zmarłych ludzi, grchhhhh... okropność!!!

ocenił(a) film na 2
valentine_moon

"Dość zabijania we wsi!"

Bliny

Dokładnie, straszne gówno! może się mózg ugotować :P

ocenił(a) film na 1
Bliny

Ja też się bałem o utratę swych komórek mózgowych. Dlatego nawet do połowy nie obejrzałem tego debilizmu w SKRAJNYM wydaniu.
Żałosna, totalna SZMIRA w stylu innych tego typu produkcji, jak n.p. "Van Helsing", "Bardzo dziki zachód", nowy "Sherlock Holmes", czy jakaś tam jedna z najnowszych ekranizacji o bajkowych "Jasiu i Małgosi", w której będąc poubieranymi w skóry a'la "Mad Max" II (skądinąd - bardzo dobry film) - strzelają oni do czarownic z jakichś futurystycznych pistoletów, jakich nawet obecnie armia amerykańska ani chińska - nie posiadają :).
I jeszcze w dodatku ten lalusiowaty, gejowaty nożownik z tymi gejowatymi, babskimi baczkami...
...I te debilowate, dziecinne miny robione tutaj przez aktorów...
Żałosne dno wyprodukowane dla dzieciaków i dla ćwierćinteligentów. :)

ocenił(a) film na 1
tomekkaj

C.d. Podobnym dnem, jest też film p.t.: "Liga niezwykłych dżentelmenów". :)

ocenił(a) film na 8
Bliny

mam w dupie komórki mózgowe mi się film podobał było na co popatrzeć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones