PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763812}
7,4 56 310
ocen
7,4 10 1 56310
7,0 15
ocen krytyków
Wind River. Na przeklętej ziemi
powrót do forum filmu Wind River. Na przeklętej ziemi

Reszta czasu to przeciąganie. Retrospekcje tak aby każdy ociemniały przejrzał. Patetyczna, ckliwa, przeładowana hamerykańskim banałem końcówka. Scena strzelaniny bez rewelacji, skąd te zachwyty? Jako kryminał słaby, fabuła sztampowa, napięcie minimalne. Agentka Olsen latająca ze spluwą, łowca moralizujący o życiu no i te biedne stróże... jak to jeden z nich powiedział na końcu: przecież tu nie ma żadnej rozrywki. Nic tylko współczuć.

ocenił(a) film na 3
wendy_time

Potwierdzam. Nijaki, przerażliwie senny, historia ultrabanalna, zero zaskoczeń, to jest thriller? KryminaL? To jest historia opowiedziana przy piwie 0,33 w barze jako opowieść z serii " Znałem taki przypadek u mnie w rezerwacie, opowiem Wam,". Dłuży się w nieskończoność, przeładowana sentencjami, złotymi myślami, aforyzmami itp. Nuuuudaaaa!

ocenił(a) film na 6
wendy_time

Bezbłędny komentarz na temat tego filmu, zgadzam sie

ocenił(a) film na 4
wendy_time

ja też musiałem sobie przewijać te łzawe sceny na końcu, jedna dobra akcja tak naprawdę a reszta to strata czasu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones