PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10990}

Wojna

The War
7,5 2 987
ocen
7,5 10 1 2987
Wojna
powrót do forum filmu Wojna

TVN 7

ocenił(a) film na 9

Dzisiaj ów film leciał na tvn 7 oglądałem go i jak dla mnie jest wspaniały! Chociaż Elijah Wood od razu kojarzył mi się z Frodem z Władcy Pierścienia. Zdenerwował mnie ten grubszy kolega Stu który co chwile wiał jak coś się działo....

A zarazem wzruszyła mnie sytuacja gdy Stephan pracował w kopalni która nagle sie zawaliła, jak dzielnie walczył o swojego przyjaciela :) .

Ocena: 8,8/10

ocenił(a) film na 9
matoroll

oglądałam ten film dobrych kilka lat temu ale pamiętam go jak dziś < no praaawie> ..ale Wood taki tu słodki był :)

I myśle że jkaby teraz obejrzała ów film to pewni mi tez Eljah by sie kpjarzył z Frodem <a szkoda bo to wszystko psuje :| >

Hmm...podoba mi się taki wrecz duet Eljaha z Costnerem<mam nadzieje ze dobrze skjrzylam nazwisko z osobą xD> mogli by mnostwo gfilmow nagrac z nimi dwoma!!

no i tyle..jak dla mnie film naprawde dobry :)

pzdr. :*

ocenił(a) film na 9
madziula21

Mi skojarzenie z Frodem nie przeszkadza. Przeciwnie, po wszystkie filmy z Elijah Woodem sięgam chętnie. Nie zdarzyło mi się jeszcze żeby film z jego udziałem nie przyapdł mi do gustu. "Wojna" ma dokładnie taki klimat jaki lubię. Dobrze skojarzyłaś Madziu, świetny duet z Costnerem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones